SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan na mase do porpawki/oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
PN.
KLATA
1.wyciskanie na płasko 12-10-8-6
2.wyciskanie sztangielek na skosie 10-8-8-6
3.rozpiętki / butterfly 3x15
WT.
BICEPS
1.sztanga stojąc 12-10-8-6
2.sztanga modlitewnik 10-8-6
3.biceps młotkowy modlitwenik 2x10

SR.
NOGI
1.przysiad 12-10-10-8-6
2.suwnica 3x12-15
3.prostowanie siedząc 2x12-15
4.dwugłowy 3x12-15
5.łydki 4x20
BARKI
1.wyciskanie sztangi siedząc 12-10-8-6
2.wznosy w bok 4x10-12
3.wznosy w opadzie 3x10-12
KAPTURY

PT.
PLECY
1.podciąganie na drążku 4x max
2.ściaganie sztangi do karku wyciag 12-10-8-6
3.podciąganie sztangi w opadzie 3x10
4.przyciaganie wyyciagu siedzac 3x10
TRICEPS
1.wyciskanie francuskie do czoła 12-10-8-6
2.wyciąg ze szatngą prosta 10-8-6
3. pompki ręcę wąsko nogi na wyskosci wyzszej niz rece

Czy ten plan będzie dobry ? Proszę o ocene.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 68

Wzrost: 176

Cel treningowy: masa / siła

Staż treningowy na słowni: ponad rok

Uprawiane inne sporty: biegam , worek

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangi łamane / proste , sztangielki , laweczki , wyciąg , modlitewnik

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: testosteron
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Zażywane suplementy : testosteron

że co?

a co do planu,z nóg można wywalić to prostowanie w siadze
a do pleców dodaj martwy ciąg zamiast maszyn

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
propa wbijam . ale mniejsza z tym :D a barki i triceps ? co o tym sadzisz ? bo klate dzisiaj tak robilem (>80% rekordu) i bardzo dobrze to widze .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11813
17 lat i testosteron ... jestes idiota

nie zapomnij o odbloku chociaz ...

Zmieniony przez - antiself w dniu 2010-02-15 18:42:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
nie twoj interes o odbloku wiem . pytam o plan a nie testosteron .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
dodać coś do tricepsa ? jak myslicie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11813
dorzuc martwy ciag albo cos na prostowniki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój od dłuższego czasu- plan do poprawki

Następny temat

Trening Dwa Razy w Tygodniu - jak i co ćwiczyć?

electro
Polecane artykuły