Szacuny
6
Napisanych postów
345
Wiek
29 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8714
Witam.
Ostatnio dużo urosłem i moje mięśnie jak na wzrost stałe się "jak by to powiedzieć" bardzo małe , lecz niestety byłem kontuzjowany i nie moge ćwiczyć , nie zrobie nawet pompki . I mam pytanie co mi by dało stosowanie CM3 czy to się opłaca i co mi na to poradzicie ?
Szacuny
6
Napisanych postów
345
Wiek
29 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8714
właśnie wiem , ale czy to coś da ? nie chodzi mi o to żeby nie wiadomo jak sie tym napakować tylko czy by coś mi to dało jak tak to w jakich to ilościach przyjmować ?
Szacuny
6
Napisanych postów
345
Wiek
29 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8714
aha ok chciałem się tylko dowiedzieć czy po braniu takich suplementów nabiorę troche masy mięsniowej czy do tego jest jeszcze potrzebny wysiłek fizyczny!? tak ogulnie to przy ćwiczeniach nie prałem żadnych odżywek i nie zamirzam brać w przyszłości .