Kobieta, waga 64, wzrost 170, siłownia poniedziałek, wtorek, środa/tylko w te dni mogę/ + jeden dzień np sobota lub niedziela, głównie bieżnia/40 min/ + ćwiczenia na brzuch, trochę nogi i pośladki.
Dieta
śniadanie 9:00
-2 kromki pełnoziarniste lub robione przez siebie placki /łyżka otrąb owsianych + 1 pszennych + pół jajka+ łyżka serka homo nat/ do tego jakaś wędlina lub ser biały + warzywo /np pomidor/
lub 2 parówki z indyka z musztarda z jogurtem
lub 3 jajka z jogurtem ewentualnie pół łyżki majonezu+szczypiorek
10-12:00 kawa+ słodzik + mleko do kawy /nie dużo:)/
śniadanie II 12-13:00
-serek wiejski + makrela w pomidorach
lub serek wiejski + tuńczyk w sosie własnym
lub sałatka/s.lodowa+pomidor+tuńczyk+cebula+groszek+ogórek itp?
po treningu 18:00
banan
kolacja obiad 19:00
-filet z kurczaka grilowany /lub ryba/ + szpinak /lub inna sałatka/
Za duży przeskok między II śniadaniem a kolacją
wiem ale z racji pracy nie bardzo jak mam to wypełnić.
Dieta
śniadanie 9:00
-2 kromki pełnoziarniste lub robione przez siebie placki /łyżka otrąb owsianych + 1 pszennych + pół jajka+ łyżka serka homo nat/ do tego jakaś wędlina lub ser biały + warzywo /np pomidor/
lub 2 parówki z indyka z musztarda z jogurtem
lub 3 jajka z jogurtem ewentualnie pół łyżki majonezu+szczypiorek
10-12:00 kawa+ słodzik + mleko do kawy /nie dużo:)/
śniadanie II 12-13:00
-serek wiejski + makrela w pomidorach
lub serek wiejski + tuńczyk w sosie własnym
lub sałatka/s.lodowa+pomidor+tuńczyk+cebula+groszek+ogórek itp?
po treningu 18:00
banan
kolacja obiad 19:00
-filet z kurczaka grilowany /lub ryba/ + szpinak /lub inna sałatka/
Za duży przeskok między II śniadaniem a kolacją
wiem ale z racji pracy nie bardzo jak mam to wypełnić.
Krzysztof Piekarz

do czasu tuńczyka czy łososia po meksykańsku, takie sałatki z puszki, bo szczerze nienawidzę tuńczyka z wody haha:):) lub chociaż w oleju, mogę olej wylewać:)