Poniedziałek- klata.
Wyciskanie ławka pozioma 5x6/i dalej ile mogę
skośna 5xile mogę
ciężar około 85-90% max
Rozpiętki poziom 4x12/10/10/8
skos 4x8/8/8/8
Wtorek- plecy+kaptury
Drązek-nachwyt 3x max
Wiosłowanie sztangą w opadzie nachwyt 4x12 4x10
o ciężarze wspomniałem wcześniej
Przyciąganie hantli do tułowia w opadzie 3x12 5x ile się da
Szrugsy 5x12/12/10/10/8
Sroda- wolne
Czwartek- Barki+triceps
Wyciskanie z za głowy 4x10/10/10/8
z przed 4x8/8/6/6
Unoszenie sztangielek na boki 3x10
do przodu 3x10
w opadzie 3x10
Wyciskanie hantli zza głowy 5x10
wyciskanie z przed czoła sztangi 5x10
Pompki francuskie 3x10
Piatek- nogi+biceps
Przysiady ze sztanga 5x10
Wznosy na łydkach w siedzeniu 5x40
Uginanie ramion ze sztangą 3x8
Młotki 4x12/12/12/10/10
Uginanie na kolanie 4x12
Sobota, niedziela- wolne
Nie wygląda to profesjonalnie bo jestem niedoświadczony, prawie nikt z moich znajomych nie ćwiczy. Pierwsze 4 miesiące ćwiczyłem na klatę po 20 serii samego wyciskania małym ciężarem, naprawdę:D Powoli się uczę. Mam sporą wytrzymałość i treningi z małą ilością serii mnie nie męczą bo po 5 minutach mam z powrotem w***** siły.