SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drązek- porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Sam pamiętam gdy nie potrafiłem się podciągnąć ani razu to krzesło i jazda negatywami. Dlatego napisałem że raczej dla zaawansowanych i głównie w budowaniu siły.
Jaco_1990 napisał że podciąga się nachwytem 5 razy, dlatego moim zdaniem negatywy mu niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to fakt,zgadza się. Jeśli już zrobi te kilka powtorzeń to z 1-2 negatywy można sobie zrobić po ostatnim powtórzeniu,ale wiecej nie ma sensu
z tym, że ja chyba jak Viren odczytałem Twój post,że w ogole negatywów nie ma sensu robić,stąd moje poprzednie wypociny

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dokładnie tak jak QUEBLO, źle się zrozumielismy


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
W dziale 'trening w domowych warunkach' jest fajny trening Armstronga na poprawę w podciąganiu, dużo osób sobie chwali. Ale jeśli się zdecydujesz możesz mieć problem żeby wpasowac to w twój aktualny trening.
Sory że nie wrzuce linku ale przez telefon nie ma możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
trening Armstronga moze być dobry,ale nie musi. Generalnie mówiło się że powinien być raczej dla osób której już ok. tych 10 powtórzeń potrafią zrobić,ale jak temat pokazał właśnie osoby z mniejszą liczbą powtórzeń są w stanie na tym planie wykonać największe postępy. Im więcej się umie na wstępie tym chyba mniejszy progres.Zauważyłem to i po sobie i po kilku innych osobach które zanim przystąpiły do tego treningu potrafiły wykonać już na drążku ok 20 powtórzeń

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Trenuje 4 razy w tygodniu wyżej jest mój plan. Chciałbym zastosować ten trening, ale pytanie czy miałby on sens jakbym wyrzucił te pompki zakładając że mam dosyć mocną obręcz barkową i oczywiście to że efekty będą trochę słabsze. Trenował to ktoś w ogóle ze splitem np?

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ze splitem?niby jak?
jak ja robiłem ten trening to siłke odpuściłem bo nie było za bardzo jak tego treningu z czymś połączyć

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Hmm... W kwietniu ze względu na maturę będę miał przerwę około 5 tygodni. Może wtedy zrobić chociaż te 5 tyg później tydzień odpocząć i wrócić do normalnego treningu.

Co wy na to? Czy lepiej się zregenerować?

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
5 tygodni...pociągnij 6 tygodni

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Hehe to by kolidowało z moim planem zdejmowania w wakacje koszulki na plaży bo od połowy maja chcę robić kolejny cykl.

Cele nie marzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy spili na mase, ocena.

Następny temat

TRENING - KOLEJNOŚĆ/CZĘSTOTLIWOŚĆ/JAKOŚĆ

WHEY premium