Szacuny
1
Napisanych postów
133
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8447
Sam pamiętam gdy nie potrafiłem się podciągnąć ani razu to krzesło i jazda negatywami. Dlatego napisałem że raczej dla zaawansowanych i głównie w budowaniu siły.
Jaco_1990 napisał że podciąga się nachwytem 5 razy, dlatego moim zdaniem negatywy mu niepotrzebne.
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
to fakt,zgadza się. Jeśli już zrobi te kilka powtorzeń to z 1-2 negatywy można sobie zrobić po ostatnim powtórzeniu,ale wiecej nie ma sensu
z tym, że ja chyba jak Viren odczytałem Twój post,że w ogole negatywów nie ma sensu robić,stąd moje poprzednie wypociny
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
4
Napisanych postów
141
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1801
W dziale 'trening w domowych warunkach' jest fajny trening Armstronga na poprawę w podciąganiu, dużo osób sobie chwali. Ale jeśli się zdecydujesz możesz mieć problem żeby wpasowac to w twój aktualny trening.
Sory że nie wrzuce linku ale przez telefon nie ma możliwości
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
trening Armstronga moze być dobry,ale nie musi. Generalnie mówiło się że powinien być raczej dla osób której już ok. tych 10 powtórzeń potrafią zrobić,ale jak temat pokazał właśnie osoby z mniejszą liczbą powtórzeń są w stanie na tym planie wykonać największe postępy. Im więcej się umie na wstępie tym chyba mniejszy progres.Zauważyłem to i po sobie i po kilku innych osobach które zanim przystąpiły do tego treningu potrafiły wykonać już na drążku ok 20 powtórzeń
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
1
Napisanych postów
95
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1114
Trenuje 4 razy w tygodniu wyżej jest mój plan. Chciałbym zastosować ten trening, ale pytanie czy miałby on sens jakbym wyrzucił te pompki zakładając że mam dosyć mocną obręcz barkową i oczywiście to że efekty będą trochę słabsze. Trenował to ktoś w ogóle ze splitem np?
Szacuny
1
Napisanych postów
95
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1114
Hmm... W kwietniu ze względu na maturę będę miał przerwę około 5 tygodni. Może wtedy zrobić chociaż te 5 tyg później tydzień odpocząć i wrócić do normalnego treningu.