poczekamy wiec na reakcje w dluzszym okresie czasu
powodzenia - bedziemy czekac :D
powodzenia - bedziemy czekac :D
Ilość wyświetleń tematu: 23459
dokupilem tez mono z treca..
po 1 saszetce, musze powiedziec, ze jestem mega zaskoczony!! takiej pompy jeszcze nigdy nie mialem, trening przeszedl idealnie
to na razie sugestie po 1 saszetce wiec mysle ze do konca cyklu bedzie prawdziwa massacra! 
http://www.sfd.pl/[AKCJA!!!]_TESTUJEMY_>_Muscle_Marinade_K_Otic_BETA_CRET_Ruthless-t731042.html
http://www.sfd.pl/[AKCJA!!!]_TESTUJEMY_REVOLUTIONS_CRACK_METHYLFIRE_P.I.M.P_BLAST_od_str_20!!!!!!!!!!!-t692330.html
http://www.sfd.pl/[AKCJA]_TESTUJEMY_1.m.r_Anarchy_FlashOver!_podsumowanie_strona_54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-t667521.html
http://www.sfd.pl/[AKCJA!!!]_TESTUJEMY_Muscle_Meds_RX_Code_RED__300g_podsumowanie_str._22-t660467.html
http://www.sfd.pl/[AKCJA]_TEST:_LeanRevolution*AnimalRage*NapalmMuscleWarfare*Pornstar*SPIRODEX_od_9_s-t715901.html
bo z pol roku temu temu jechalem na samym mono,potem 3 miesieczna przerwa, i 3 tygodnie temu wznowilem trening.. takze jak na razie jestem zadowolony z massacry

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły