SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MASSACRA 2 TERAZ KREW ROZSADZI MIĘŚNIE ...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23459

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
poczekamy wiec na reakcje w dluzszym okresie czasu
powodzenia - bedziemy czekac :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
dzisiaj zaczynam cykl na Massacrze dokupilem tez mono z treca..
dawkowanie:
DT: 5g mono rano, 30min przed trenem 1 saszetka
DN: 5g mono rano, 1 saszetka w okolicach okolo treningowych
jestem ciekaw tego produktu bo moj kumpel zjadl 1 opakowanie i go niezle poskladalo sila masakrycznie poszla do przodu
a teraz spadam na trening bo juz sie nie moge doczekac

Zmieniony przez - Kostek1991 w dniu 2010-01-18 15:22:52
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
powodzenia !
nie zapomnij o relacji :D
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Jasne - każda opinia jest cenna.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
Oczywiscie ze nie zapomne po 1 saszetce, musze powiedziec, ze jestem mega zaskoczony!! takiej pompy jeszcze nigdy nie mialem, trening przeszedl idealnie to na razie sugestie po 1 saszetce wiec mysle ze do konca cyklu bedzie prawdziwa massacra!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91877
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Kostek1991 - tak trzymac !
tylko doloz do tego dobry trening i duzo jedzenia
efekty wtedy powinny spore przyjsc :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
w sumie to tak.. bo z pol roku temu temu jechalem na samym mono,potem 3 miesieczna przerwa, i 3 tygodnie temu wznowilem trening.. takze jak na razie jestem zadowolony z massacry
Biniu:
trening jest dobry, jak na razie lece splitem 4 dni treningowe w tygodniu i do tego w poniedzialki i czwartki trening siatki
a co do miski to trzymam ok 4000 tys kcal
glownym priorytetem jest SIŁA !! bo jak na razie to bd slabo..
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Biniu:
trening jest dobry, jak na razie lece splitem 4 dni treningowe w tygodniu i do tego w poniedzialki i czwartki trening siatki


nie sam uklad jest wazny
ale sadze ze dwa treningi w tygodniu kazdej grupy miesniowej powinny byc uwzglednione
ale najwazniejsze - postepy silowe z cyklu na cykl

a co do miski to trzymam ok 4000 tys kcal

gdzies o ktorys tysiac zbyt duzo :)

rozumiem ze 4000 kcal :D nasz na mysli :D


glownym priorytetem jest SIŁA !! bo jak na razie to bd slabo..

poczytaj wiecej o zasadach treningu nastawionego na sile
pamietaj ze sila to glownie
1. masa miesniowa
2. efektywnosc mozgu do przekazywania impulsow nerwowych w tym kierunku
3. przelozenia ukladu kostno-lacznego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6524
Po jakim czasie wziążc drugą porcje masaccry , pierwsza była oczywiście przed treningiem a drugą po jakim czasie 8h czy 10 h czy jak ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

MZB +białko na noc

Następny temat

NOWOSC!!! Massacre 3 , porusza serce chucka !!!

electro
Polecane artykuły