Witam.. Chciałbym wyrobić sobie tak zwany trójkąt czyli miec sylwetke w kształcie trójkąta oraz wypukłe mięśnie brzucha (mam porządny kaloryfer ale co mam zrobic żeby go poszerzyc i zeby był bardziej wypukły ) ??
Sprzęt którym dysponuję to :
Drążek,ławeczka skośną do brzuszków, hantle , ławeczke prosta i gryf ..
Sprzęt którym dysponuję to :
Drążek,ławeczka skośną do brzuszków, hantle , ławeczke prosta i gryf ..
You train,we do the rest...
Krzysztof Piekarz