SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14 lat i chce mieć dobry kaloryfer oraz klatę!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam tak jak w temacie mam 14 lat i chciałbym wyrobić sobie kaloryfer i dobrze rozbudowaną klatę.
Mam:
173cm
59kg wagi
Pływałem 3 lata a obecnie od 2 miesiący robię abs 8 min poziom 1 Po tym czasie jakieś efekty są ale według mnie mogłoby być lepsze i tu pytanie czy to jest kwestia czasu? Czy powinienem przejść na poziom 2? A druga część tematu to jakimi ćwiczeniami mogę rozbudować klatę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 4 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6056
Ja swój sprzęcik kolekcjonowałem przez lata, zaczęło się od hantli stałych 5kg odkupionych od kolegi ze szkoły, potem najtańsze talerze 1kg, hantla regulowana jedna, za jakiś czas druga, i tak stopniowo się nazbierało. Ostatni zakup to z miesiąc temu poręcze do dipsów z olx :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 4 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6056
To do tematu "początek przygody" miało być :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia domowe

Następny temat

Początek przygody

WHEY premium