SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam problem !!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Witam chciał bym się dowiedzieć jaka odżywka jest dobra na masse interesuje mnie animal m stack co o nim myślicie . Warze 61kg wzrost 180cmm trenuje około z 8 miesięcy z przerwami bardzo bym prosił o napisanie dla mnie diety i który z animalów jest dobry na masse i siłę będę bardzo wdzięczny za odpowiedź pozdrawiam.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://nasza-klasa.pl/profile/6705877/gallery/album/2/20

Wiek: 17

Waga: 61

Wzrost: 180

Cel cyklu: Massa

stosowane już wcześniej suplementy : tak

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : Kreatyna treck, servatka ,

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: kreatyna w płynie

ilość dni wolnych od kreatyny: ?

przewidziane finanse na cykl: 100zl mam zniszki na kazdom odżywke za połowe

uwagi i sugestie: Massa

Staż treningowy: 8 miesięcy z przerwami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Sorry za nienapisanie w niektórych miejscach ale nie wiedzałem o co chodzi :D
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
narazie zajmij się odpowiednim odżywianiem+techniką treningową
na suple masz jeszcze czas,
poza tym co tam za inspirowało Cię w Animalach?Chyba uległeś reklamie
bo to raczej produkty przereklamowane i z całą pewnością nie dla Ciebie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Nie licz na cuda, bo widzę ,że jesteś bardzo napalony- mamy Ci napisać diete wybrać odżywkę na masę co jeszcze ? Chcesz szybkiej masy weź sterydy.
Puki co ćwicz a jak chcesz masy to jedz dużo nie musisz odrazu diety jak zależy Ci na szybkim przytyciu...
Na odżywki przyjdzie czas na pierwszy stack CELL PUMP, odżywki na mase to gainery ,ale jak mało jesz nic nie dadzą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Nie widać wogole, że chcociaż raz byłeś na siłowni.

Jestem pewny, ze brak jest diety!

Idź do działu odżywianie, koniecznie! Szkoda suplementów w tym momencie.

Z odzywek kup gainera np. GainBody Machine man 30 <orzech włoski> i do tego np. olej mct z olimpa. I stopniowo poprawiaj diete, aż będzie idealna i wtedy gainer będzie potrzebny jedynie po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Odżywkę , Dietę masę i myślę ze to wystarczy na razie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II

Następny temat

Cykl 'na mase'

electro
Polecane artykuły