SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
Siemka mam dylemat. Chce kupic kreatyne i zastanawiam sie nad ta REACTOR Pro 3 z jabłcznem. Czy ona jest dobra??? Piszcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
ja biore teraz m3 i mi wchodzi za***iscie.a ktory to bedzie twoj cykl????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
No to loozik.To bedzie moj pierwszy cykl> Duzo ci przyszlo na masie i na sile??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
na pierwszy cykl wez monochydrat zwykly np tez z treca z dodatkiem tauryny bedzie dzialal tak samo.bo jablczan jest dla tych na ktorych nie dziala juz monochydrat.a na ciebie bedzie dzialal napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
ale slyszalem ze monochydrat to woda i z czsem miesnie po nim zmaleja. gadalem z jednym kolesiem i mowil ze ze po jablcznie czyste miesko przyrasta no i dobrze wchodzi na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
ja ci dobrze radze wez monochydrat.woda nie kazdego zalewa mnie naprzyklad nie zalalo przytylem 5 kilo a sila tez poszla dobrze.a jak nawet cie zaleje woda to zejdzie szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
kazda kreatyna idzie glownie na sile.jak wezmiesz teraz jablczan to co pozniej wezmiesz jak juz na ciebie nie bedzie dzialal????ja juz myslalem ze kreatyna nie bedzie na mnie dzialac a tu sprubowalem m3 minal tydzien i jest naprawde spoko,narazie poszla sila ale masa tez przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
a monochydrat to nie woda i nie moze zmniejszyc miesni jak juz cos to powiekszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
ok Dzieki zaopatrze sie w ten monochydrat. moge brac do tego Mass xxl?? ile biezecie kapulek kretki na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424






btw a to czy cie zaleje zalezy m.in ile sodu jest w danej kretynie - unikaj sodu w kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
a w jaki sposob szoho dowiesz sie ile jest sodu w kreatynie? przeciez producenci nie są głupi i nawet gdyby takowy sód był to o nim nie napiszą!

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek bez dopalaczy!

Następny temat

bialko/gainer

WHEY premium