SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1076
dzisiaj sobie zakupilem nitrobolon II ale nie jestem przekonany bo inni zalecali mi abym bral samego a inni abym zmieszal z czyms polecali cm3 albo jakies masowki ... i nie wiem czy mam cos do ego dobrac na masowke to moze bym sie skusil ale droga jest strasznie :/ a kupilem sobie 1kg tego nitro i mi sie na 2 cykle rozlozy i chcialbym cos dobrac jesli sie oplaca tez aby to na 2 cykle rozlozyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Dawkowanie jest tego pełno wystarczy użyć szukaj.
1 Sposób 15g rano nadczo i 15g po treningu
2 Sposób 15g przed treningiem i 15g po treningu
Jedni mówią że pierwszy jest dobry inni że drugi niech się jeszcze ktoś wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
a jak stoisz z dieta i treningiem? wrzuc tutaj zebysmy rzucili okiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
własnie jak z dieta i treningiem napisz bo sie przyda aby pomóc

Zmieniony przez - remek24119 w dniu 2009-12-19 22:00:40

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
bardzo dobry wybór
ale jak na dwa cykle to dokup z 400g mono

samo nitro to 2xdziennie po 14-15g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1076
trening 3 razy w tygodniu dieta taka ze jem poprostu duzo jogurtow, jakies tam owsianki, banany i takie tam *******y ;d to z czym polecacie nitro ? ale takie w miare taniego i dobrego ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Czyli diety nie masz =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
białka Ci brakuje
w diecie
i rozumu w podjeściu do tematu

ale damy se z tym rade jak zaczniesz współpracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1076
nie no wg mnie jakas dietka jest ;d pojawilo sie wiecej rybki kurczaczka ryzu i wspomnianego wyzej nabialu z owisankami ;d kiedys to inne rzeczy jadlem ;d teraz dojdzie jeszcze omega 3 i te 3 litry wody dzienie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Kolego jeśli interesuje Cię masa to jeśli nie "zaaplikujesz" nadwyżki kalorycznej to będzie kupka :<

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1076
a co proponujecie w tej nadwyzce kalorycznej ? musze dodac ze do szkoly chodze i za bardzo nie ma jak niektorych rzeczy spozywac np kurczak z ryzem na obiad bo ja go dopiero mam kolo 17 albo nawet pozniej wiec staram sie trzymac diete w miare moich mozliwosci ... co proponujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
kanapki z dużą ilością szynki drobiowej
ser twarogowy
białko dasz radę zmixowac w szkole?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy Jakie Sa najbardziej opłacalne?

Następny temat

Mam problem !!!!!!

Wiecej