Witam, mógłby mi ktoś pomoc w ułożeniu planu treningowego który będzie oszczędzał moje plecy ponieważ mam z nimi spory kłopot (dyskopatia, zwężenie kanału dotyczy odcinka lędźwiowego) a mimo to chciałbym trenować żeby poprawić sylwetkę, dodam jeszcze ze zależny mi na poprawie wyglądu klatki piersiowej która nie wygląda tak jak powinna wyglądać co jest skutkiem operacji z przed kilku lat. Z góry dziękuje za pomoc.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23
Waga: 80
Wzrost: 183
Cel treningowy: rzeźba, masa
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga(prosta,łamana)/sztangielki, ławeczka składana, wyciąg do barków,modlitewnik
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: dyskopatia L3 L4 , zwężenie kanału kręgowego
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 23
Waga: 80
Wzrost: 183
Cel treningowy: rzeźba, masa
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga(prosta,łamana)/sztangielki, ławeczka składana, wyciąg do barków,modlitewnik
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: dyskopatia L3 L4 , zwężenie kanału kręgowego
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
