SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
Witam, odrazu przepraszam jeżeli nie ten dział.
Problemem jest ból pleców przy wykonywaniu np. nożyc
od roku trenuję na siłowni, wraz z dietą(przynajmniej coś co przypomnia dietę, jem zawsze o tej samej godzinie i wmiarę ogarnięte ilości i jedzenie), ale wracając do tematu robię brzuch od samego początku najpierw to były normalne brzuszki później trochę A6W i to wszystko doprowadziło do tego, że górnę mieśnie mam dobrze wyrzeźbione natomiast dolne są o wiele słabsze, więc pomyślałem o nożycach i wystąpił tutaj duży problem(który był też przy A6W, ale tam był do zniesienia) ponieważ robiąc nożycę występuje u mnie sliny ból na dole pleców jest to tak silny ból iż mimo nie czuje praktycznie żadnego zmęczenia na brzuchu muszę przestawać(po około 1:30 nożyc). I pytanie, co jest tego powodem, jestem pewny w 100% że wykonuję nożycę dobrze.
Nie wiem czy to jest ważnę mój, ale napiszę
Wiek:18
Waga:75
Wzrost: około 185 cm
jestem chudy, nigdy nie miałem jakiej kolwiek nadwagi. :)

Zmieniony przez - luki3434 w dniu 2012-10-14 21:44:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A6W i czemu się dziwić, że boli, eh... Jedyna rada - lekarz a do czasu diagnozy zakaz ćwiczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dniowy

Następny temat

FBW masa - do poprawki.

WHEY premium