SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na bica :) - sprawdzenie czy dobry

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5910
Triceps:
Prostowanie ramienia ze sztangielka stojąc 5x 12
Środa:
Biceps:
Uginanie ramienia ze sztangielka stojąc 5x 12
Uginanie ze sztangielka stojąc (młotkowym) 3x 12

I przedramiona:
Uginanie ramion ze sztanga stojąc 5x 10/10/12/15/15

Taki trening co drugi dzien czyli
pn / sr / pt

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
No to... ogrom pracy. Magnus Samuelsson z tego co widziałem na jakimś flimiku podnosił 4 x 140 kg na pełny ruch. A zważywszy, że to jeden z silniejszych ludzi tego świata...

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1129
ale to pod armwrestling ?? jak tak to raczej kiepski
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5910
to co w nim zmienic?;/
zapomnialem dodac ze pod armwrestling

Zmieniony przez - AdamV w dniu 2009-12-05 15:21:30

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1129
hmm przede wszystkim za dużo powróżeń wydaje mi się.. po 10 ruchów możesz na rozgrzewkę sobie robic.. potem z większym ciężarem wystarczą 3 powtórzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
Jeśli armwrestling to kiepsko.

"I przedramiona:
Uginanie ramion ze sztanga stojąc 5x 10/10/12/15/15"


Rozumiem, że uginanie ramion ze sztanga to ćwiczenie stricte na bica ale przedramie... hmm

Zmieniony przez - kamiiiil w dniu 2009-12-06 09:25:30

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 23 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2999
Bardzo okrojony trening i mocno podstawowy i ponad to 3 razy w tygodniu robic to samo nie wypada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1181
ja mam takie pytanie korzystajac z sytuacji chciałbym sie dowiedziec jakie jest przełozenie siły np kogos kto trenuje armwrestling powiedzmy kładzie wszystkich w swojej wadze +/- 90kg , chodzi mi o jakis przykład konkretnego cwiczenia np mistrz polski waga 90kg i w opadzie w oparciu o kolano ugina np iles tam KG. ile to moze byc tych kg ?? chyba ze lepszym porównaniem bedzie uginanie na gryfie łamanm w waskim uchwycie, wiem ze ciezko jest cos takiego przełozyc wiem ze w armwrestlingu pracuje wiecej miesni niz w uginaniu ramin itd, ale no jakos chciałbym sobie wyobrazic siłe takiego zawodnika, bede wdzieczny za jakies przykłady.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
Wszystko ma znaczenie... technika walki zwłaszcza. Tak więc raczej nie ma co się nastawiać, że jak się bierze więcej od kogoś to jest się lepszym :)

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1181
to czy ktos lepszy na reke czy gorszy to tylko przy stole mozna sprawdzic, acz kolwiek interesuje mnie ile mi brakuje siły, o technice nie wspomne bo laik totalny pewnie jestem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
Jeśli Cię to tak ciekawi to zacznij robić trening arm i dowiesz się ile pracy trzeba włożyć a nie jaki ciężar

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1181
kamil ty w kólko to samo wiem ile pracy trzeb włozyc w obojetnie jaka dyscypline jednak szukam odpowiedzi liczbowych, ile kg i w jakim cwiczeniu treningu bicepsa, nie wiem czy to takie trudne zeby ktos o tym napisał kazdy traktuje to jak niewiadomo co o klatce, nogach kazdy napisze a o bicepsie niema zadnego posta
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

Armwrestling 1 raz w tygodniu

electro
Polecane artykuły