SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mono, jabłczan czy orotan?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Również brałem jabło i mono i wybieram mono .

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7869
chyba ze trzeba brac te kapsy 3 razy dziennie, wtedy juz pewnie odpada ze wzgl na cene

nie nie
kreatyna bez wzgledu na forme 5-10g/dobe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
No a magna power ma w 6 kapsach 6600 mg chelatu, wiec wychodzi że powinno sie brać te 6 kapsow =/.
A co inni mysla o chelacie? ktos probowal?

eliasz79
Nie zapominajmy że moim celem jest najbardziej sucha masa miesniowa, wiec przenosiles góry, a jak z rozrostem :)?

Zmieniony przez - Shant w dniu 2009-12-10 18:46:29
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Ujmę to tak: cokolwiek byś nie wziął i tak będzie dobrze. Pod jednym warunkiem: dopniesz dietę. Powiem więcej: zacznę Ci sypać mąkę jako kretkę, ale jeśli będziesz miał dietkę naprawdę dopracowaną, to efekt Cię powali ! Wszystkim na forum będziesz mówił że najlepsza na suchą masę jest kretka ode mnie... Gwarantuję Ci to ! Nawet jestem się wstanie założyć... Przy okazji zrobimy na tym interes - mąki u mnie jest dostatek - starczy dla wszystkich
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
Hehe, diety może nie zamierzam robić idealnie zbilansowanej, ale na pewno mniej wiecej, czyli pare g białka/wegli/tluszczy mniej/wiecej niz powinno byc. Ale na pewno zrobie tak żeby było tych skł w 'pobliżu' :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
eliasz79 lepiej kopalo CP od XP?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17556
Skromne Cp zdecydowanie mnie lepiej klepało ! Zjadłem kilka puszek i byłem zawsze zadowolony ! Natomiast XP to drugi biegun - total poracha Zrobiłem kiedyś 2 cykle na XP (po 2 puchy na cykl) i 2 razy się zawiodłem Dla każdego coś dobrego...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1233
Piszecie że vitalmax jest w porządku, a kapsy olimpu 1250tki? To chyba ten sam poziom, hm? tyle że kapsy więc ułatwienie w spozywaniu i wiadomo troche wolniejsze wchlanianie, ale generalnie bez roznicy vital czy te tapsy olimpu?

Chodź i tak pewnie kupie mono universala, bo cenowo tak samo :)


Zmieniony przez - Shant w dniu 2009-12-12 21:27:51
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre połączenie??

Następny temat

Białko czy gainer? - misja masa

electro
Polecane artykuły