SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Takie, takie ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
Wt: Plecy + biceps
1. Martwy ciąg: 12, 10, 8, 6,
2. Podciąganie nachwytem szeroko: 12, 10, 8, 6
3. Ściąganie do karku: 10,10
4. Wiosłowanie w opadzie: 12, 10, 8, 6
5. Przyciąganie do brzucha: 10, 10
6. Szrugsy: 10, 10, 10, 10
1. Uginanie ramion z gryfem łamanym 12, 10, 8
2. Uginanie ramion z hantlami, z supinacją 12, 10, 8
3. Uginanie ramion z hantlami, uchwyt młotkowy 12, 10, 8
Czw: Klatka + triceps
1. Skos w górę: 12, 10, 8, 6
2. Skos w górę sztangielki: 12,10,8
3. Wyciskanie płasko: 12, 10, 8
4. Rozpiętki: 10, 10, 10
1. Pompki na poręczy 3xmax
2. Wyciskanie francuskie: 12, 10, 8
3. Ściąganie linek: 12, 10, 8
1. Uginanie nadgarstków podchwyt: 10, 10, 10
2. Uginanie nadgarstków nachwyt: 10, 10, 10
Sob: Nogi + barki
1.Hack przysiad: 12, 10, 8
2. Przysiad: 12, 10, 8
3. Uginanie nóg leżąc: 12, 10, 8
4. MC na prostych nogach: 12, 10, 8
5. Wspięcia: 12, 12, 12
6. Wspięcia odwrotne: 12, 12, 12
1. Wyciskanie z klatki: 12, 10, 8
2. Unoszenie do przodu: 10, 10, 10
3. Unoszenie bokiem: 10, 10, 10
4. Unoszenie w opadzie: 10. 10, 10



Co myślicie o takim planie na 8 tygodni?

Cel masa.
Waga: 90 kg
wzrost: 180 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2876
a ankieta gdzie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
a co mam napisać obwody bicka?

staż grudzien 2008 z jedną półroczną przerwą z powodu kontuzji.



Zmieniony przez - NoLimit w dniu 2009-11-29 12:46:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec staz to w sumie jakies pol roku, czyli fbw bardziej zalecany :P
a jesli chcesz jechac tym, to bym dał bicek do klatki i tric do plecow, wtedy bedziesz miec wiecej sily w lapach zeby dokladniej robic cwiczenia na wiekszych ciezarach. (btw, ciezko sie robi pompki na poreczach po wyciskaniach). wywal sciaganie do karku i do brzucha, dodaj wioslowanie sztangielka na koniec plecow. klatke zaczynaj od wioslowania plasko, potem skos sztangielkami 4 serie, na koniec rozpietki 4s. daj w sumie 12-14 serii. w nogach zamiast mc na prostych bym dal wypychanie ciezaru na suwnicy. no i to tyle :P

ale ogolnie to i tak bym zalecal FBW :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
Dzięki za odpowiedz.
Co do FBW robiłem, robiłem, ale po splicie mam większą pompe i mogę się skupić bardziej na danej partii. Nie przepadam za FBW chociaż nie twierdzę ze jest do zły pomysł na trening bo efekty przynosi natomiast lepiej się czuje jak obciąże konkretnie układ nerwowy i mam niezłą pompę. Co do nuk nie mam suwnicy niestety. Natomiast lubię robić biceps po lecach bo jest juz dobrze rozgrzany, w sumię się zastanowie nad zmiasną klatka + biceps, plecy + triceps. dzięki za odpowiedz.
pozdro.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze wykroki z obciazeniem jak nie ma suwnicy? :P
ja robilem zarowno plecy+bic oraz plecy+tric i w drugim polaczeniu lepiej mi sie cwiczylo :) mogłem brać większe ciężary i męczyć w pełni gotowy do ciezkiego treningu miesien
FBW jest dobre, bo czesto cwiczysz jedna partie, wiec mozesz czesniej dodawac powtorzenia i ciezary :) przy małym stażu siła szybko rośnie, więc progresja jest dość szybka :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9778
Spróbuje na jednym treningu zrobic na prostych a na drugim wykroki zobaczę jak wyjdzie. Co do tego połączenia to myslę, że faktycznie ujowo bedzie robic poręcz po wyciskaniu więc chyba to zmienie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

help meeeeeeeeee ;))

Następny temat

Pomocy!!!

electro
Polecane artykuły