SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZESTAWIK ... :)))) Jak stosować ??? kiedy, ile ? storm, shock therapy.. itd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2028
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak stosować poniżej podane suplementy i odżywki:

Olimp ARGI POWER 1500 MEGA CAPS
Biogenix Carb Bx 4000gram
Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein 2270g
Mutant Mass około 5kg
Universal Shock Therapy 440gram
Universal Storm około 450g
Trec Digest Plus 30tab
NOW DAILY VITS 100tab

Pozdrawiam


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://photos.nasza-klasa.pl/889282/50/main/21d3aa61b6.jpeg

Wiek: 20

Waga: 102

Wzrost: 192

Cel cyklu: Masa i Siła

stosowane już wcześniej suplementy : oogrom ;)

Uprawiane inne sporty: boks

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: przez 90dni tylko vitamin olimp

ilość dni wolnych od kreatyny: ponad rok bez kreatyny

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 2 lata // rok przerwy i ponowny powrot od 3 miesiecy

Co robisz w sylwestra .. ?
- klate i biceps xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Storm rano, Shock przed treningiem, białko/gainer według braków w diecie, witaminy do śniadania, Carbo i Argi power raczej niepotrzebne. Arginine lepiej zostawić na czas po cyklu kreatynowym.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
ewentualnie carbo możesz rozrabiać jako izotonik do picia podczas treningu, enzymy 30 min przed śniadaniem/obiadem, reszta j/w

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-11-24 13:45:19

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5248
moim zdaniem odrazu po treningu zazuc carbo + storma +ew te argi jak chcesz je brac teraz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko suplementacje k

Następny temat

SKLEPY Z ODZYWKAMI W Gdyni i SOPOCIE

electro
Polecane artykuły