SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wiosłowanie z oparciem głowy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Słuchajcie co myślicie o wiosłowaniu w opadzie sztangą i podparciu głowy np o krzesło? Oczywiście cały ciężar ciała oparty na nogach, a podparcie głowy, po to, aby nie wykonywać oszukiwanych ruchów i, aby plecy tylko pracowały. Nie chodzi tu o jakieś wielkie ciężary.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Platix nie napisałem, że nie lubie sztangą :P. Pewnie później w celu urozmaicenia planu wstawie sztangielki.

QUEBLO dobra dzięki za pomoc. Będe robić normalnie ;), bo widze, że to kiepski pomysł.
Komu wejdzie to sok xd.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5527
bardzo dobre cwiczeni sam to robie ! jednak podparcie glowy musi byc okryte czyms miekkim, i nalezy pamietac aby nie opierac ciezaru na glowie

postawia jest o wiele stabilniejsza niz w "normalnym" wioslowaniu

polecam

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
gdy patrzysz przed siebie to poza tym że masz tendencje do oszukiwania to także utrzymujesz kręgosłup w linii prostej-jak najbardziej naturalnej dla tego ruchu,co jest dla ćwiczącego najbezpieczniejszą opcją.
Polożenie głowy na cxzymś,moze spowodować ze będziesz się krzywił.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Kurcze no to lipa. Teraz nie wiem czy próbować z, czy dalej jechać bez oparcia.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
Wypowie się ktoś jeszcze? Próbowaliście tak może? QUEBLO to może patrzyć przed siebie i oprzeć brodę na oparciu krzesła?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
wez tez pod uwage samo cwiczenie

dynamika i ciezar w wioslowaniu to podstawa i nic sie nie stanie jak lekko zarzucisz nogami na ostatnich powt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4253
nvm

Zmieniony przez - Cursed666 w dniu 2009-11-23 12:17:57
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
dudpis

spróbowac sobie mozesz,byle byś pamietał o prawidłowej postawie i sie nie uszkodził,więc rozsadnie.
I powiedz mi po coś się tak uparł na to oparcie dla głowy?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-11-23 13:11:38

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14530
A bo ostatnio robiłem wiosłowanie i zobaczyłem, że tak po 5 ruchu już zaczynam lekko oszukiwać, no a ciężaru nie moge zmniejszyć bo i tak jest śmieszny. Tzn robiłem wiosło do klatki, tak dla spróbowania, bo wcześniej jechałem do brzucha i tu moge większym ciężarem pełne ruchy. Znajomy mi tak poradził, bardzo długo ćwiczy.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18754
Może rób hantlą?:D
też nie lubię sztangą :P
Mam problemy z prostowaniem pleców...
A hantelką pięknie, ładnie opierasz się o ławkę i jedziesz :D

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
dudpis,a co z powiedzeniem" "co nagle to po diable"?
z oparciem głowy będziesz robił jeszcze mniejszymi ciężarami,lub bedziesz robił większymi ale bedziesz się krzywił,co będzie jeszcze gorsze niż pomaganie sobie nogami.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu treningowego! prosze o porady;D

Następny temat

Martwy ciag pytanie

electro
Polecane artykuły