Szacuny
8
Napisanych postów
1445
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14530
Słuchajcie co myślicie o wiosłowaniu w opadzie sztangą i podparciu głowy np o krzesło? Oczywiście cały ciężar ciała oparty na nogach, a podparcie głowy, po to, aby nie wykonywać oszukiwanych ruchów i, aby plecy tylko pracowały. Nie chodzi tu o jakieś wielkie ciężary.
Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
gdy patrzysz przed siebie to poza tym że masz tendencje do oszukiwania to także utrzymujesz kręgosłup w linii prostej-jak najbardziej naturalnej dla tego ruchu,co jest dla ćwiczącego najbezpieczniejszą opcją.
Polożenie głowy na cxzymś,moze spowodować ze będziesz się krzywił.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
dudpis
spróbowac sobie mozesz,byle byś pamietał o prawidłowej postawie i sie nie uszkodził,więc rozsadnie.
I powiedz mi po coś się tak uparł na to oparcie dla głowy?
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-11-23 13:11:38
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
8
Napisanych postów
1445
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14530
A bo ostatnio robiłem wiosłowanie i zobaczyłem, że tak po 5 ruchu już zaczynam lekko oszukiwać, no a ciężaru nie moge zmniejszyć bo i tak jest śmieszny. Tzn robiłem wiosło do klatki, tak dla spróbowania, bo wcześniej jechałem do brzucha i tu moge większym ciężarem pełne ruchy. Znajomy mi tak poradził, bardzo długo ćwiczy.
Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
dudpis,a co z powiedzeniem" "co nagle to po diable"?
z oparciem głowy będziesz robił jeszcze mniejszymi ciężarami,lub bedziesz robił większymi ale bedziesz się krzywił,co będzie jeszcze gorsze niż pomaganie sobie nogami.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"