SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!! - Druga Edycja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
przenieść proszę, jeśli można.
Dziękuję .
Odświeżam, Wstawiac fotki ; )


Zmieniony przez - Joseph888 w dniu 2009-10-29 14:20:00
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Ja dopiero zaczynam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4370
Ja zaczne robić ABS2. Niema takiej monotoni i sie przyjemniej robi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
tez chcialem ale do tego sa potrzebne jakies drabinki itp ; / konieczne one są? bo nie jestem pewien.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebny jest drazek. Od poziomu 2-giego zaczynaja sie unoszenia nog na drazku.

Na drabinkach nie powinno sie tego wykonywac poniewaz kregoslup pozostaje prosty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
chyba rezygnuje z tego, a jak chce teraz zastąpić szóstke weidera brzuszkami to ile tak najlepiej dziennie robic brzuszków?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. dokladnie jakimi brzuszkami ?

Generalnie nalezy cwiczyc wszystkie partie miesni brzucha a wiec nalezy wykonywac przynajmniej 1 cw. na dol, skosne i gore.

Co do liczby serii i liczby powtorzen to zalezy co chcesz osiagnac? Na mase mniej powtorzen, na rzezbe i wytrzymalosc wiecej.

Jest masa tematow dotyczacych cwiczen brzucha - poszukaj i znajdz cos dla siebie.

BTW: troche temat nie bardzo trafiony - zadnych fotek itd.

W sumie nadaje sie do kasacji wg mnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
ah, dzieki rowniez tak uwazam, malo osob chcacych pochwalic sie brzuszkiem .. :/
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo to najtrudniejsze miesnie do odsloniecia niestety. Stosunkowo szybko mozna wycwiczyc same miesnie ale pozbyc sie calkowicie fatu z brzucha to juz spore wyzwanie i duzo wyrzeczen.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta ławka się nadaje?

Następny temat

Siłownia do oceny ;) paker997

electro
Polecane artykuły