Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Bo to najtrudniejsze miesnie do odsloniecia niestety. Stosunkowo szybko mozna wycwiczyc same miesnie ale pozbyc sie calkowicie fatu z brzucha to juz spore wyzwanie i duzo wyrzeczen.