SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odżywianie we wspinaczce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393
Chcialbym sie dowiedziec jaka dieta powininem stosowac we wspinaczce? Wyszukiwarka nic konkretnego mi nie powiedziala poza indeksem glikemicznym. Mam pojecie o odzywianiu ale chcialbym uslyszec zdanie ekspertow w tym konkretnie sporcie.

Z gory dzieki
Seba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale co sama wspinaczka czy do tego siłownia?

Jeśli sama to wystarczy jak zastosujesz sie do "10 wskazówek żywieniowych", znajdziesz je w postach podwieszonych działu.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393
same treningi na sciance plus drazek i brzuch po
dzieki za odpowiedz

mam jeszcze pytanie odnosnie diety na mase
jem w dni treningowe wiecej bialka i ww niz w dni nietreningowe
czy to zle?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale za bardzo nie rozumiem. Po co Ci dieta na mase skoro nie chodzisz na siłownie?

Jedz racjonalnie jak w temacie którym podałem i napewno spełnisz zapotrzebowania organizmu. Na tej ściance masy nie zrobisz to jedynie na siłowni.

Pozdr.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
robiąc typową masę (siłka) na pewno stracisz dużo wytzrymałości na ściance .....

policzyłbym zapotrzebowanie i podbił kalorie...
trenując na ściance przybędzie Ci parę kg, mam kolegów którzy się wspinają nie ćiwcząc przy tym na siłowni i powiem że na prawdę można tam można chwycić parę ładnych kg (oczywiście genetyka też gra rolę)

a jeśli byś się zdecydował na siłkę jeszcze lepiej by szło oczywiście Rybas ma rację tylko odpowiednio byś to musiał podzielić
chyba że c

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3590
Ty chyba nawet poważnie nie myślisz o wspinaczce? :) Masa na wspinaczce - przecież to wogule 2 rozbieżne tematy - jak na poważnie o wspinaczce myślisz, to jak najlżejszy musisz być - więc dieta na mase??? :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393
Nie opisalem mojej obecnej sytuacji stad te pytania.
Rybas, s.m.p.a.: aktualnie nie trenuje bo nie moge, wracam do treningowych od lutego.
W miedzyczasie chcialbym nabrac beztluszczowej masy, potem bede spalal tluszczyk w styczniu zeby miec odpowiednia wage :)
Zarys: mysle powaznie o wspinaczce, masz racje nie mozna miec duzej masy, ale w tym sporcie wazniejszy jest stosunek masy do siły ;)
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
"chcialbym nabrac beztluszczowej masy"
hmmm

o trening zapytaj w odpowiednim dziale, uważam i szkoda się zapaść bo będziesz miał na prawdę słabą wytrzymałość, wybrał bym większą ilośc powtórzeń

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393
zle sie wyrazilem :D wiesz o co mi chodzi :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak motywacji :( Pomocy!

Następny temat

Pomoc w doborze Białka

electro
Polecane artykuły