Szacuny
1
Napisanych postów
276
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8274
Dokładnie wiekszosc osob czeka jedynie na walke pudziana, zobacz w ile dni zostaly sprzedane bilety i ile widzow bedzie ogladalo walke przez tv, a to wszystko by zobaczyc ta gale. Organizatorzy ksw mowili ze ta walka jest dla kasy i reklamy o to wlasnie chodzi duzo osob nie wiedzialo co to mma, mam nadzieje ze po tej gali wiekszosc polakow na pytanie co to mma bedzie znala odpowiedz. Napewno walka ta nie zaszkodzi, a wrecz przeciwnie... przyciagnie nowych sympatykow mma! :P
Szacuny
1
Napisanych postów
226
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3658
I nadchodzi ta wymarzona chwila w której Najman zamknie buzie i nie będzie takim cwaniakiem. Bo do tej pory nie dostał jeszcze tak żeby się uciszyć ale Pudzian mu to zafunduje
Szacuny
1
Napisanych postów
276
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8274
dostal od wawrzyka ale widocznie to mi nie wystarczylo nie dosc ze przegral przed czasem to tak kozaczyl ze szkoda gadac ludzi z bigbrothera zapraszal bo chcial pokazac jaki on jest wielki a tu strzal i gryzl glebe ;) po tym incydencie cala polska sie z niego smiala czego to on nie powiedzial, a przegral walke przed czasem mam nadzieje ze pudzian zamknie mu jadaczke na dobre i juz nigdy nie zobaczymy najmana w telewizji ani zadnym czasopismie :D
Szacuny
65
Napisanych postów
3834
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
41311
No z Wawrzykiem jak Nejman miał walczyć było tak samo napodniecał się na konferencjach
a wyszło jak zawsze i w tym przypadku to samo będzie :). Jakby go pudzian dobrze trafił to jest szansa ,że mu szczękę połamie i nejman będzie jadł przez slomke ;>
Szacuny
705
Napisanych postów
4379
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
75808
Zaskakująće jest to, że rozmawiałem z kumplem, który co trening widzi Pudziana w akcji. I twierdzi, że gdyby miał postawić pieniądze to postawiłby na Najmana
Szacuny
1
Napisanych postów
276
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8274
człowieku gala dopiero w grudniu jest juz chcesz sie szykowac i kupywac cole i chipsy na wielkie widowisko? :D
nie wiem gdzie pudzian ma treningi ale watpie ze se mozna ogladac trening pudziana wiec kumpel najprawdopodobniej cie wkreca, odrazu by bylo pelno filmikow na necie z jego treningu... chcesz to stawiaj ja jestem prawie pewny ze przegrasz gdyby pudzian mial bic sie z kims doswiadczonym to bym mial watpliwosci wiedzac ze walka bedzie z najmanem nie mam zadnych.
Szacuny
705
Napisanych postów
4379
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
75808
Pawelson, idź sobie na pierwszy z brzegu trening do MMA Warszawa to zabaczysz Pudziana.
Regularnie trenuje razem z chłopakami, a wczoraj się z kilkoma stamtąd widziałem i niestety żaden nie miał dobrej opinii.
Trzech gości oddzielnie stwierdziło, że umiejętnośc Pudziana są na poziomie "0". 140 kg koleś obalany przez ważących 80 kg kolesi.
Ale ma dwa miesiące pod okiem Mirka Oknińskiego. Mirek jaki jest taki jest, ale o kształtowaniu prawidłowych podstaw ( a nawet tego Pudzian podobno nie ma) ma pojęcie.