SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

posiłe potreningowy - problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
khark nalezy eksperymentowac

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16701
Masz rację, metodą prób i błędów należy dochodzić do perfekcji. W tym wypadku moim zdaniem należy głównie uwzględnić nasz metabolizm, ja jestem ekto, więc nie zjedzenie porządnego posiłku po treningu zawierającego węgle byłoby błędem, jednak jeżeli ktoś jest endo taki posiłek na noc mógłby go potencjalnie bardziej podlewać i należałoby obciąć trochę węgli. Cóż, niestety nie ma jednego schematu dla każdego i tak jak mówisz trzeba eksperymentować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Mateo 1983, khark - jeśli chodzi o ewentualne problemy z zaśnięciem jak na razie mnie nie dotyczą (oby tak było zawsze),a budząc się rano jestem głodny jak wilk, zatem wszystko gra. Mam jeszcze wątpliwości odnośnie spożywania węgli złożonych na noc, gdyż zasadność ich spożywanie przed snem jest często krytykowana.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
ale nie po treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
s.m.p.a - sprecyzuj proszę swoją wypowiedź
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
posiłek po treningowy ma dostarczyć paliwa do naszego ciała między innymi uzupełnić glikogen oraz dostarczyć odpowiednią ilośc białka
jeśli tego nie zrobisz trening może pójść na marne a ty będziesz odczuwał na drugi dzień ból i słaba regenerację ...
to tak w telegraficzynym skrócie
a o zalanie nie masz się co bać organizm musi dostać substancje odzywcze aby wprowadzić go w stan anaboliczny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dużo złego w dobrym odżywianiu.

Następny temat

Chcę stracić boki i brzuch

electro
Polecane artykuły