SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę stracić boki i brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Witam!

Mam problem z moim brzuchem a najbardziej z moimi bokami :/
Mam 25 lat, ważę 85 kg, wzrost 177cm
Obwód pasa to 95 cm ;/

Przez kilka lat ćwiczyłem systematycznie, teraz miałem przerwę roczną i brzuszek + boki urósł i to znacznie. Jestem po 2 miesiącach lekkiego treningu i czas na ciężką pracę.
Pytanie mam do Was takie : Jaki niedrogi 50-100zł polecili byście mi spalacz tłuszczu? Miałem już kontakt ze spalaczem ( termo Speedem), bo tak mi polecali jako pierwszy spalacz, zadziałał na mnie dobrze ale teraz chciał bym coś innego, co da mi większe efekty. Na siłowni robią aeroby tzn. biegam na bieżni, rozciągam się, robie brzuchy itd….. teraz mam zamiar jeszcze przejść na dietkę. Najgorsze są te moje boki :/ jakie ćwiczenia na nie ?

pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bierz się za spalacze bez diety i odpowiedniego treningu, bo nic Ci to nie da. A bieżnia na siłowni to marnotrawstwo czasu.
W tematach podwieszonych masz sporo informacji na temat treningu i diety. Przeczytaj i wrzuć tu swoją propozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Najlepsze ćwiczenia, to ćwiczenia w układaniu diety :) 3. link u Morales_37 w sygnie. Po co na siłownie biegać, rozciągać sie i robic brzuszki ? nie mozna tego gdzieś w lesie albo gdzieś ogólnie na dworze ? Nie dość ze darmo to jeszcze nie kisisz sie w tych 4 scianach...

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłe potreningowy - problem

Następny temat

Jak połączyć dietę na masę i fbw? Pomocy

WHEY premium