SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalacze/odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Przeszukując forum w wielu tematach z różnego rodzaju spalaczami/odżywkami jest napisane ze nie można stosować tego rodzaju środków poniżej 18 roku życia. Obecnie mam 16 lat, trenuje 18 godzin tygodniowo i mam około 8 kg do zrzucenia, zabrałem się za wszystko układając dzienne posiłki i tutaj kieruję pytanie. Czy mogę w tym wieku brać JAKIEKOLWIEK środki spalające tłuszcz lub odżywki zwiększające siłę/wytrzymałość na treningu.

Pozdrawiam, Dan.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
w Twoim wypadku:

- witaminy/mineraly
- osobno - magnez
- izotonik
- zielona herbata/ew nieduze ilosci kofeiny

i starczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8025
możesz brac kreatyne jesli masz odpowiedni staż, ze spalaczy za jakis czas mozesz wziac cos lajtowego np clenburexin treca

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
No właśnie jeszcze nigdy nic nie brałem, jak wtedy to wygląda?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
wypelnij ankiete dzialu to pomozemy jakos na pewno.
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
dieta i aeroby to najlepsze rozwiązanie na zrzucenie zbędnego fatu, ze spalaczy tak jak pisał 04mike na początek mogą być takie opcje: Clenurexin, TSE, TFB, przyłóż się konkretnie do diety i treningu, waga będzie lecieć w dół;)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Ankieta/info o diecie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
1 .WIEK: 16 lat
2 .WAGA: 89kg
3 .WZROST: 194cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 39
-Klata: 109
-Udo: 53
-Talia: 95
5 .STAZ NA SILOWNI: Brak, trenuje siatkówkę od 5 lat.
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Zrzucenie zbędnych kilogramów
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: brak
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: dowolona
9 .POZIOM BF%: Fotka będzie wieczorem.
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Raczej do tycia.
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: brak
-Przysiad: brak
-Mc: brak
12 . Czy masz dietę?
+-, przynajmniej odżywiam się zdrowiej niż robiłem to do tej pory.

Daję tutaj bo nie mogłem edytować 1 posta.

Zmieniony przez - danmark w dniu 2009-09-06 12:45:25
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
tak, wiec bez diety trudno bedzie zrzucic cokolwiek nawet ze spalaczami.
tutaj lezy problem.
jak chcesz redukowac bez diety, to tymbardziej bez spalacza.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Czytając posty w dziale odchudzanie moderator pisał podobnym osobom jak ja że dieta w tym wieku jest wykluczona. Stosuje się do 10 wskazówek żywieniowych bo tylko tyle mogę zrobić. Więc?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
to tymbardziej w twoim wieku odradzalbym suplementy, jak nie chcesz stosowac sie do diety.


wiec, zwieksz ilosc ruchu, aero/hiit, tabata.

suplement wszystkiego nie zalatwi za ciebie.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-09-06 13:27:44

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Mam 16 godzin treningów tygodniowo, to według Ciebie jest mało?

Czekam na wypowiedzi innych użytkowników.

Zmieniony przez - danmark w dniu 2009-09-06 13:32:20
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Dawkowanie

electro
Polecane artykuły