Siemka moze mi ktos powiedziec co mam zrobic zeby przyjsc na masie
Jade z dita i brałem do tego gainera 737 i przybtrałem zalednie z 1 kg
a wczesniej bralem kreatyne z tauryna z TRECA i monohydrant z VITALMAXA i nic siła przyszła ale z masa stoje.
słucahm rad. z gory dzieki :D
Jade z dita i brałem do tego gainera 737 i przybtrałem zalednie z 1 kg
a wczesniej bralem kreatyne z tauryna z TRECA i monohydrant z VITALMAXA i nic siła przyszła ale z masa stoje.
słucahm rad. z gory dzieki :D
CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI !!!
Krzysztof Piekarz
. A czytałem juz na sfd ze jak sie zaczyna to nie powino sie zwracac uwagi na tłuszcz tylko jesc w uj duzo czy to tłuszcz czy białko ale jakos tego nie kupuje
. A czytałem juz na sfd ze jak sie zaczyna to nie powino sie zwracac uwagi na tłuszcz tylko jesc w uj duzo czy to tłuszcz czy białko ale jakos tego nie kupuje [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />