co z tego, ze jesz dużo jak napisałeś trochę wyżej. to co wypisałeś to są śmieci i nie wartościowe kalorie "lody" "czipsy" (jakkolwiek to się pisze) itp. trzeba jeść dużo i zdrowo
poza tym młody jesteś nie wiem czy jest jeszcze sens wprowadzania rygorystycznej diety jak prawdopodobnie nie przetrzymasz jej dłużej niż 6 miesięcy. postaraj się jeść co 2h - 2,5h lub 3h to od Ciebie zależy, nie jedz słodyczy i fast-food-ów to moja rada.
poza tym młody jesteś nie wiem czy jest jeszcze sens wprowadzania rygorystycznej diety jak prawdopodobnie nie przetrzymasz jej dłużej niż 6 miesięcy. postaraj się jeść co 2h - 2,5h lub 3h to od Ciebie zależy, nie jedz słodyczy i fast-food-ów to moja rada.