SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z małym wyposażeniem dla 13-latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30684
co z tego, ze jesz dużo jak napisałeś trochę wyżej. to co wypisałeś to są śmieci i nie wartościowe kalorie "lody" "czipsy" (jakkolwiek to się pisze) itp. trzeba jeść dużo i zdrowo
poza tym młody jesteś nie wiem czy jest jeszcze sens wprowadzania rygorystycznej diety jak prawdopodobnie nie przetrzymasz jej dłużej niż 6 miesięcy. postaraj się jeść co 2h - 2,5h lub 3h to od Ciebie zależy, nie jedz słodyczy i fast-food-ów to moja rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Dzięki wszystkim za pomoc ;) Trening ułożyłem sobie na podstawie linku który podał mi sixtus..Pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Mam jeszcze jedno pytanko, za tydzień wyjeżdżam (albo może już w tym tygodniu) i dopiero co zacząłem ćwiczyć i nie chce przerwać,https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
czy według tego treningu mogę zastąpić drążek jakimś innym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
znaczy, podciąganie na drążku, ta?
jak tak, wejdź tutaj: www.kulturystyka.pl/atlas i poszukaj "wiosłowania sztangielką" w plecach. Sztangielkę zastąp jakimś ciężarem (chyba, że masz sztangę, hantle, sztangielkę, ale co do pierwszego, to wiosło sztangą)

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Tak chodzi o podciąganie na drążku,chodzi ci dokładnie o punkt 5 ? http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
tak.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
No to dziękuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeśli ćwiczysz kolarstwo, to sugeruję nie trenować siłowo więcej niż 2x/tydz, najlepiej treningami obwodowymi (te z treningu dla początkujących).

Dodatkowo - jak jużkoledzy pisali wcześniej postaw na regularne i pełnowartościowe posiłki. Lody, chipsy i słodycze to najgorsze produkty spożywcze które można podjadać między posiłkami.
Oczywiście nie widzę sensu odmawiania sobie wszystkiego, jednak lody słodycze i przekąski typu chipsy, chrupki, etc. powinny znajdować się w diecie sporadycznie 1-2x/tydz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Dzięki :) Tak ćwicze tym treningiem dla początkujących,a co do posiłków to od 2 dni jem 5 posiłków dziennie i póki co udaje mi się ograniczyć słodycze,a gdy już nie mogę się powstrzymać to jem banana lub jabłko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Mam jeszcze jedno pytanko,mógłbym od razu na początek robić 3 obwody ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 16 latka

Następny temat

hst negatywy/dropy przetrenowanie?

WHEY premium