Szacuny
0
Napisanych postów
1400
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6892
Ehh kolejny youtube fajter i obrońca sprawiedliwości. Fatalna motywacja. Może możesz dojeżdżać na treningi? Jak już wspominałem sam nie nauczysz się wykorzystania siły w praktyce...
Szacuny
0
Napisanych postów
40
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
245
No chodzi o to, ze w mojej okolicy nie ma zadnej sekcji ukierunkowanej na boks. od wrzesnia idę do nowej szkoły. Tam jest grupa Doce pares. taka sztuka samoobrony z wykorzystaniem dzwigni i kija. jezeli mnie to zaciekawi i bede mial czas to na 100% sie na to piszę. Ale przyznasz mi racje że przez to że kupie sobie ten worek moja psychika bedzie w wiekszym stopniu wyluzowana. pozbawiona agresji...
Szacuny
0
Napisanych postów
1400
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6892
Psychiki nie poprawisz na pewno bijąc w worek. Chodzi mi o stałą poprawę stanu psychofizycznego. Możesz sobie co najwyżej "potłuc" dla odstresowania, ale gdy staniesz z kimś twarzą w twarz, na pewno nie pomoże Ci to, że sobie uderzałeś w worek.
Szacuny
6
Napisanych postów
678
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5910
ja mam podobna sytuacje mieszkam na wsi, i najblizszy klub to boks / mma oddalony o 40 km :) ale na szczescie sparinguje sobie z kolega :) kick bokser kat wagowa do 75kg 3 miejsce na turnieju w mistrzostwach europy i miszczu polski :D:) takze mam dobrego nauczyciela ;)
"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10
Szacuny
0
Napisanych postów
1400
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6892
Nie zawsze dobry zawodnik jest dobrym nauczycielem, ale zdecydowanie lepiej niż byś miał sam obijać worek. Z drugiej strony 40 km to nie jest tak dużo. Mój kolega dojeżdża na treningi też coś około 40 km i daje radę. Reprezentant kadry polski juniorów w judo. Dla chcącego nic trudnego. Ale z wiedzącym na czym polega dana SW kolegą też się nauczysz co nieco, zwłaszcza jeśli chcesz trenować dla siebie. :) Powodzenia.
Mihau, ja sobie nie zazdroszczę tego, że dopiero teraz mogłem zacząć trenować. Na pewne rzeczy niestety może być już za późno. Trenuj, może kiedyś pojawi się gdzieś w okolicy jakaś sekcja. :)
Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-08-02 01:30:11
Szacuny
4
Napisanych postów
367
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4674
a ja powiem wrecz przeciwnie ze worek pomaga przy tłuczeniu sie potem. ja kiedys cwiczylem boks potem przestalem, zaczalem lazic na silke tylko, robilem se niedawno sparingi i juz wiele rzeczy pozapominalem (nie ze zapomnialem technik, tylko zapomnialem roznych kombinacji, czy to po uniku, czy wyczuwaniu bledow przeciwnika