SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przerwy w treningu,pytanie...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
Witam mam takie pytanie,cwicze dwa lata praktycznie bez przerw i wlasnie o te przerwy chodzi,niektorzy twierdza ze dobrze jest sobie zrobic np.miesiac przerwy,a nawet dwa tak raz w roku,niby pozniej jest lepszy przyrost masy miesniowej.Prawda to czy nie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46227
jak najbardziej. A jeśli mówisz, ze cwiczysz juz 2 lata bez przerwy , to koniecznie!

orgaznim się musi zregenerować.

Ale diete trzymaj, a nie bedzie dużych spadków, (to co spadnie szybciutko odrobisz, po wznowieniu cwiczen)

W takim razie miłęgo wypoczynku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3232
jak cwiczysz 2 lata bez przerwy to chyba jestes niedotrenowany.po taki mczasie organizm sam az sie prosi o wypoczynek

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
a ile tej przerwy zrobic najlepiej????
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Co 8 tygodni zrób sobie tydzień przerwy lub 2 tygodnie treningu regeneracyjnego. To będzie optymalne iregularne regenerowanie układu nerwowego.
O niebo lepsze niż dojechanie go przez rok i przerwa w wakacje.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
Patrzac na twoje zdjecie Maweshi to napewno zastosuje sie do twojej rady...dzieki...pozdro!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny HELP!!!

Następny temat

Jakie pompki na jakie grupy mięśni.

electro
Polecane artykuły