SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do treningu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Witam wszystkich!

Jeżeli to nie właściwy dział to z góry przepraszam.

Mam 18 lat,180 wzrostu i 66kg.
Moim celem jest zbudowanej dobrej sylwetki i oczywiście zwiększenie siły.
Ćwiczę już ogółem od około 1.5roku z przerwami i nie za bardzo sumiennie.Jednak teraz chciałbym podejsc do tego od nowa na poważnie. To co robiłem do tej pory:głównie FBW coś w stylu planów wg Mawashiego. Bardzo mi się podoba ten plan,gdyż nie potrzeba specjalnie jakiego sprzętu.Dodam,że mam jedynie drążęk,2 hantle z łącznym obciążeniem 12kg. (Możecie sobie oszczędzić śmiech na później) :).I podsumowując to co było do tej pory mogę powiedzieć,że jezeli chodzi o efekty to stoję w miejscu.Siła też niewiele się zwiększyła. Ale zdaje sobie swiadomosc z tego,iz jedynym powodem jest nieumiejetne podejscie do treningu. Nie mam zbytnio czasu na trening,szkoła itd.wiadomo.Na kulturystyce też sie nie znam zbytnio dobrze,a ważny jest każdy szczegol,co przyswojenie tego zajeloby długi czas. Dlatego pytam czy cwiczenie w domu moze przynieść jakis pozadany efekt,czy da sie zrobić w miare porządną sylwetkę? Co do diety to starałem się jeść zdrowo i w miarę dobrze,jednak to chyba nie wystarczyło.Czy bez siłowni nie ma to wszystko sensu?

Jak radzicie? Mam zacząć dalej jakiś FBW czy trening dzielony zrobić?
Wiem,że sprzęt jest ograniczony,i nie wiem czy efekty są słabe dlatego,że to nie wystarcza czy ze złego podejścia?

Przeglądałem ostatnio różne dzienniki,i niektóre są naprawdę świetne,przytaczam tu przykładowo dziennik FBW by saib__ . I chcę się zapytać,czy jest jakiś godny polecenia dziennik autora,ktory prowadzil go wlasnie na bazie cwiczen w domu , takich typu właśnie Mawashiego
i osiągnął łądne rezultaty czy to ma sens wzorowanie się na takich właśnie dziennikach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Dla mnie te foty to też jeden czort :D Ten pierwszy koleś jest dodatkowo nasmarowny jakąs oliwą czy czymś. Ogólnie Ci kolesie ze zdjęc które wkliłeś nie są jakoś bardzo umięsnienie tyle że mają niski poziom tkanki tłuszczowej. Myślę, że jak najbardziej jest coś takiego do osiągnięcia ćwicząc samą kalistenikę (czy to bęzie Lafay czy inny program treningowy to już raczej bez znaczenia). Oczywiście podstawa to dieta bo bez tego wszystko to jak krew w piach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak są. Rób proteo system, jeżeli nie masz zamiaru inwestować w sprzęt. Potrzebny będzie drążek i stabilne krzesła. Efekty po nim w tym dziale, miał Wazzup, Clown, GrubyAnton, a teraz doszedł Metalowiec który również zaczyna nieźle wyglądać, jak na ćwiczenia z masą własnego ciała. Ja na tym treningu też osiągnąłem najlepszą formę jak do tej pory (nic spektakularnego). Zdjęcia na 18 stronie, w moim dzienniku. Jeżeli przyłożysz się do miski, możesz osiągnąć ciekawą sylwetkę.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Dzięki Venc1Lq ,zaczynasz mnie motywowac :D . Dodam,że właśnie coś takiego chciałbym osiągnąć, czy jest to możliwe po tym?po jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Oto zdjęcie



Przepraszam za tyle tych postów,ale zapomniałem,że nie można ich usunąć potem ;/

Zmieniony przez - Cannabis88 w dniu 2013-11-29 19:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zależy jaką masz genetykę. Myślę że w niektórych przypadkach można. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Venc1Lq
Zależy jaką masz genetykę. Myślę że w niektórych przypadkach można. :)


Tak porównując to obecnie jestem w stanie takim,jak na zdjęciu poniżej.Trochę brzuch mam bardziej umięśniony jeszcze.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie czaję, wyglądasz tak, a chcesz wyglądać jak na poprzednim zdjęciu? Przecież to jest jedna cholera.Tam troche inne światło jedynie. Ten ma chyba nawet większego bicka. -.-

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Bic mam może i troche mniejszy,ale nie mozna powiedziec ze to to samo.Tamto jest o wiele bardziej wyrzeźbione,tu jest sama masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Generalnie najlepiej by było gdybyś jednak dał swoją fotę a nie wstawiał jieś zdjecia z neta z opisami wyglądam podobnie do tego ale mam tego wiecej a tego mniej...

edit, chyba ze to Twoja fota ale mniej aktualna...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-11-29 21:50:50

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1085
Nie jest moja,ale znalazlem bardzo podobna,wiec dodalem.Wybaczcie. Ale w kazdym razie wezmę sie za tego Lafaya. Temat do zamkniecia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla patyka.

Następny temat

plan do oceny na redukcje.

WHEY premium