SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwy w treningu- Pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
Witam, już od pewnego czasu (około miesiąc) wykonuje trening Mawashiego ACT 3 obwody niedługo dojdzie 4.
Rano robie jeszcze jedną serie A6W 14 cykli co tydzień +1
Zastanawia mnie czy są mi potrzebne co jakiś czas przerwy w których moje mięśnie będą się powiększały. Jeśli tak to co ile i na jak długo no i czy moje mieśnie wtedy rzeczywiście będą rosły czy coś takiego jest zbędne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
tak po 6-8 tygodniach wskazana przerwe okolo tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
ok dziękuje, a co do A6W? to jak? bo ja to ćwicze 7 dni w tygodniu (codziennie) robić po pewnym czasie przerwe czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
rób co 5-6 tygodni przerwe tygodniową całkowicie od ćwiczeń w tym także od a6w a najlepiej to ćwicz normalnie brzuch bo ten trening jest conajmniej słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
A6W słaby? no wiesz mam efekty i na ich podstawie nie moge się z toba zgodzić, wyczytałem aby robić po pełnym A6W przerwe 6 tygodni , czy konieczna jest az tak długa przerwa? Cóż wydaje mi się ,ze po 6 tygodniach efekty troszke znikna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Autorze, zanim podważysz opinię kolegi wyżej przeczytaj ten temat
https://www.sfd.pl/pytanie_dot._6weidera-t486258.html

Wystarczy poszukać ...

// nie zdążyłem

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-30 19:19:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Ludzie naczytali sie głupot o tym a6w a teraz to już im ciężko wytłumaczyć. Ale niech ćwiczy to sam dowie sie co dla niego dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
Nie podważyłem lecz nie zgodziłem się z nim oraz wyraziłem własne zdanie. Po przeczytaniu tego tematu widze o czym mówicie, troszkę się zawiodłem bo pokochałem A6W stał się elementem mojego życia :D no teraz niezabardzo wiem co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
Zabieram się więc za legendarny ABS2 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
Brakuje mi w opisie ABS ile razy w tygodniu to wykonywać i jak z przerwami , cyklami :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 619
Eeeno wszystko jest trzeba poszukać :] ,dziękuje Panowie poćwicze pare dobrych miesięcy i zobacze jak sprawdzi się w porównaniu z A6W (wcześniej robiłem już a6w)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny na rzeźbę ???

Następny temat

Trening na brzuch przy masie?

WHEY premium