SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Które białko najlepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam
Które biallko uważacie za najlepsze? JA mysle ze hi teca a wy?

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
mazia...tutaj sie wszystkiego dowiesz --> http://www.extensor.pl/


bialko serwatki ma w swojej ofercie wiele firm...dluuuuuuuugo by tu pisac...


mis
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/ 

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
najlepsze bialko to serwatka...wpi albo wpc...

Hitec tez jest bardzo dobry...

jednak wpi i wpc maja najwyzsze BV...



mis
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/ 

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ta przyswajalnosc koncentratu juz nie jest taka dobra , a wieksze BV ma Hi-Tec 90%

--==(D-B-Z)==--
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
no wiesz...tez zalzy w czym ma to bialko byc najlepsze...

bo sa roozne rodzaje na roozne potrzeby...

ale ogolnie Izolat jest najlepszym bialkiem pokarmowym jesli chodzi o przyswajalnosc...co do wpc to nie mam pewnosci czy ma te 104 BV ...w Olimpie trwa dyskusja na ten temat..


mis
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/ 

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ovo przed spankiem , ew. do posiłku potreningowego , izolatek zaraz po wstaniu i po treningu
W sumie wychodzi na to ze ovo + wpi nie wychodzi tak drogo .
Gdybym miał możliwosc spożywania białka jaja stosowałbym taką kombinacje zamiast 2,5 kilo H-T protein 90% kilo ovopolu i kilo wpi lacmy

--==(D-B-Z)==--
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6143
ja tez takla kombinacje stosuje , wczesniej htp i jestem zadowolony

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5693
najlepsze jest bałko z diety a nie z supli no i oczywiście białko własne !! : >


ego sum via et veritas, et vita

nie podskakuj bo muj pzyjaciel Glod cie zaBanuje

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2588
OLIMP 80 is the BEST. Jest to biało łatwoprzyswajalne bogate w amonokwasy egzogenne. Zawiera (kazeinę, albuminy i globuliny, białka jaja, białka sojowe). Stosowałem to białko i jestem bardzo zadowolony. POLECAM

POZDRAWIAM

Tabcyk

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 480
Najlepsze białko to takie które zawiera jak najwiecej białka serwatkowego czym wiecej białka serwatkowego tym drozszy jast produkt. Ja też popieram hi tec. Jesli Ci pomogłem zapodaj soga.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezu co za dziwaczny dialog, nie ma pojęcia najlepsze białko. Zależy jakie ma spełniać zadanie

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 17868 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 102745
Tak jak lucek.
Rózne odżywki białkowe są do różnych celów.

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMERICAN MUSCLE Protein Power

Następny temat

Cena Białka Ovopolu

electro
Polecane artykuły