Witam
Które biallko uważacie za najlepsze? JA mysle ze hi teca a wy?
Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie
Które biallko uważacie za najlepsze? JA mysle ze hi teca a wy?
Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie 
Krzysztof Piekarz

D-B-Z