SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ciężkie nogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3741
Witam wróciłem z obozu piłkarskiego i mam ciezkie nogi tzn. nie bola mnie jak zakwasy ani nic podobnego ale sa 'ciezkie'. Jak przyspieszyc regeneracje??

Visca el Barca!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32410
Przeczytaj, dostosuj do swoich potrzeb
https://www.sfd.pl/10_sposobów_na_przyśpieszenie_regeneracji-t47813.html 

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
weź maści na ciężkie nogi :) arcaLEN, JAKIEŚ KOŃSKIE MAŚCI rozgrzewające. przejdź się do apteki :) pomoże CI tez kąpiel w ciepłej wodzie z solą.

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1912
ten artykuł w tym mu napewno nie pomoże..

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Proponuje zabiegi z zastosowaniem strumienia letniej i zimnej wody naprezemiennie po 10 sekund. Słuchawka od prysznica poruszasz od dystalnych czesci to znaczy od stopy w kierunku biodra w góre. Najpierw prawa noga potem lewa. Wszystkie ruchy w kierunku serca. Jest to rodzaj masazu natryskowego. Dodatkowo można zastosowac saune raz w tygodniu oraz pływanie. Myśle ze w ciagu tygodnia do dwóch powinno byc ok. Jestes po prostu przetrenowany i najwyzszy czas na odnowe biologiczna po wysiłku

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidłowa postawa ciała

Następny temat

WRAŻENIA PO CEBULI!!!

electro
Polecane artykuły