SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co w przerwie między cyklami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Witam
Od maja jechałem na cyklu kreatynowym TCM Mega Caps Olimpu i po tym czasie chyba pasuje zrobić przerwę a następnie znowu brać TCM bo mam jeszcze jedną puszke

Teraz pytanie: ile musze zrobic przerwy i czy moge w tej przerwie brac nitrobolon czy nitrox, jesli nie to do prosze o rade co moge wziąc (za w miare rozsadna cene) bo chce oczywiscie ciagle cwiczyc

A i jeszcze, od 2 miesiecy rownież biorę białko protein 90 ale tego chyba nie muszę odstawiac?

Moj staz na siłowni to 2 lata a dieta rowniez jest oczywiscie.

Proszę o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
"A i jeszcze, od 2 miesiecy rownież biorę białko protein 90 ale tego chyba nie muszę odstawiac?

Moj staz na siłowni to 2 lata a dieta rowniez jest oczywiscie.
"

piszac cos takiego dajesz do zrozumieni że diety nie masz bo nie masz pojecia po co stosujesz bialko, do czego ono jest.

Co do kreatyny to: przerwa tyle ile trwał cykl

w przerwie(jak i na cyklach) - zma, omega-3, ew witaminy
a podstawą jest TRZYMANIE DIETY !!!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
j/w Diety widać nie ma... dział odżywianie..

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
po cyklu trzymanie diety

przodrowtodne jakies suple

mozesz dokupic np noz IV i inne takie ale jak jest kasa i to nie jest konieczne

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
nitro II też jest na kreatynie także w przerwie nie bierz tego,przede wszystkim jak pisali Ci koledzy wcześniej DIETA, dorzucić możesz super omegę 3, witaminy, jak masz kasę i chcesz w coś zainwestować to proponuję w Stero X Pack (sterole roślinne), białko w zależności od braków w diecie

żeby rosnąć to trza umić;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja pomocy

Następny temat

dobór suplementów po rocznej przerwie

electro
Polecane artykuły