Witaj Buchu65
Ja też mam 180cm wzrostu, ale ważę 95 kg.
Pakuję porządnie od 1,5roku i napakowałem się 6 kg
w tym czasie.
Spróbuję napisać Ci mój program treningowy , bo dla mnie jest swietny.
Co do odżywek to polecam Ci ten artykół do poczytania:
http://kif.pl/www/artykuly/2641,dorian_yates__wiem_czego_potrzebuje_organizm,2_r.html
Mój trening jest taki:
Poniedzialek:Grzbiet + tylny akton barków
1. Podciąganie sie na drążku podchwytem , 4 serie do oporu
2. Podciąganie sztangi do talii w opadzie tulowia ,4 serie do oporu
3. Martwy ciąg ,4 serie do oporu
4. Szrugsy ze sztangielkami , 4 serie do oporu
Wtorek:Wolne
Środa:Bicepsy+przedramiona+przednie i środkowe aktony barków + brzuch
1. Uginanie przedramoin ze sztangą nachwytem
2. Uginanie przedramoin ze sztangielkami siedząc
3.
Podciąganie sztangi wzdłuż tulowia ,4 serie do oporu
4. Naprzemienne unoszenie ramion ze sztangielkami 4 serie po 15 powtóżen
5. Podciaganie nóg w zwisie,4 serie do oporu
Czwartek:Nogi
1. Wchodzenie na stopień ,4 serie p 3 minuty
2. Przysiady ze sztaną na klacie ,4 serie do oporu
3. Przysiady ze sztaną na barkach ,4 serie do oporu
4. Matwy ciąg na prostych nogach, 4 serie do oporu
5. Wspięcia na palce stojąc ,4 serie do oporu
Piątek:Wolne
Sobota:Klata+ Tricepsy + przednie i środkowe aktony barków + brzuch
1.Wyciskanie sztangi na poziomej ławce ,6 serii do oporu
2.wyciskanie sztangi na skośnej ławce ,6 serii do oporu
3.Pompki na poręczach ,4 serie do oporu
4.wyciskanie sztangi na barki siedząc, 6 serii do oporu
5.Naprzemienne unoszenie ramion ze sztangielkami 4 serie po 15 powtóżen
6.Francuskie wyciskanie sztangielki jednorącz siedząc ,4 serie do oporu
7.Podciaganie nóg w zwisie,4 serie do oporu
Niedziela:Wolne