SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaka dieta i treningi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Witam
mam 180cm wzrostu, 65 kg wagi i chciałbym zacząć solidnie pakować najpierw na diecie, później jakieś odżywki. Jakie ćwiczenia i dieta? I kiedy będę mógł zastosować odżywki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
przeczytaj wszystkie artykuly podwieszone w dziale odzywianie i trening dla poczatkujacych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Witaj Buchu65
Ja też mam 180cm wzrostu, ale ważę 95 kg.
Pakuję porządnie od 1,5roku i napakowałem się 6 kg
w tym czasie.
Spróbuję napisać Ci mój program treningowy , bo dla mnie jest swietny.
Co do odżywek to polecam Ci ten artykół do poczytania:
http://kif.pl/www/artykuly/2641,dorian_yates__wiem_czego_potrzebuje_organizm,2_r.html

Mój trening jest taki:

Poniedzialek:Grzbiet + tylny akton barków

1. Podciąganie sie na drążku podchwytem , 4 serie do oporu
2. Podciąganie sztangi do talii w opadzie tulowia ,4 serie do oporu
3. Martwy ciąg ,4 serie do oporu
4. Szrugsy ze sztangielkami , 4 serie do oporu

Wtorek:Wolne

Środa:Bicepsy+przedramiona+przednie i środkowe aktony barków + brzuch

1. Uginanie przedramoin ze sztangą nachwytem
2. Uginanie przedramoin ze sztangielkami siedząc
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tulowia ,4 serie do oporu
4. Naprzemienne unoszenie ramion ze sztangielkami 4 serie po 15 powtóżen
5. Podciaganie nóg w zwisie,4 serie do oporu

Czwartek:Nogi

1. Wchodzenie na stopień ,4 serie p 3 minuty
2. Przysiady ze sztaną na klacie ,4 serie do oporu
3. Przysiady ze sztaną na barkach ,4 serie do oporu
4. Matwy ciąg na prostych nogach, 4 serie do oporu
5. Wspięcia na palce stojąc ,4 serie do oporu

Piątek:Wolne

Sobota:Klata+ Tricepsy + przednie i środkowe aktony barków + brzuch

1.Wyciskanie sztangi na poziomej ławce ,6 serii do oporu
2.wyciskanie sztangi na skośnej ławce ,6 serii do oporu
3.Pompki na poręczach ,4 serie do oporu
4.wyciskanie sztangi na barki siedząc, 6 serii do oporu
5.Naprzemienne unoszenie ramion ze sztangielkami 4 serie po 15 powtóżen
6.Francuskie wyciskanie sztangielki jednorącz siedząc ,4 serie do oporu
7.Podciaganie nóg w zwisie,4 serie do oporu

Niedziela:Wolne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
plan bez sensu dla poczatkujacego, Twoje slownictwo napakowalem itp mowi ze malo wiesz
odzywki nie sa mu potrzebne!!!! tylko dobra dieta
jestes tu nowy, 4 artykuly przeczytales to nie wprowadzaj go w blad!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening

Następny temat

Jaki trening dla mnie? 5x5 vs FBW vs 5-10-15, a może coś innego?

electro
Polecane artykuły