SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moja strona - zobaczcie, serdecznie zapraszam!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam,

Panowie być może cześć z Was już widziała moja stonkę poświęconą sportom siłowym.

Tych, którzy jej nie widzieli serdecznie zapraszam do odwiedzenia www.mocni.net

Znajdziecie tam relacje z zawodów ‘Strong’ - są to zawody typu strongman dla młodzieży szkoły średniej
oraz z zawodów ‘Power’ - są to wyciskaniu na ławce poziomej (wyciska się tam ciężar własnego ciała).

Oprócz tego znajdziecie także relacje z wyjazdów na spotkania ze sławnymi sportowcami - Lubomir Libacki, Jan Łuka.

Jest sporo zdjęć i filmów z w/w imprez.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych!


Btw.
Jak macie ochotę to zapraszam również do wpisów w księdze gości
Będzie mi bardzo miło:
www.mocni.net/ksiega.html

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2009-06-27 13:29:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Jak dla mnie jest ok, ale...
Troche lipa,ze białe tło,
lepsza czcionka napisów by się przydała,
te zdjęcia które wchodza fajnie wyszły więc bym to zostawił.

A teraz konkretniej.

Przy tym STRONG ZS CKP GRUBNO, to by mogło zostać na środku, a np po bokach jacyś siłacze ładnie wkomponowani w tło, albo jakiś motyw sztangi...

Tez zdjęcia które się pojawiają są OK, ale te napisy "Szkolne Zawody STRONG/POWER" by mogła byc lepsza czcionka i tło bardziej cos ze sportami.

Tyle odemnie Starałem sie pomóc.
Pozdrawiam

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1983
sog za założenie stronki o takiej tematyce. ;D

Pomogłem? Nie zapomnij dać soga

www.pajacyk.pl ----> Jeden click, jeden obiad ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Może macie jakies pomysly co warto by dodac na stronce?

Dzięki za wpisy w księdze


Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2009-06-29 09:11:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1983
Może shoutbox

Pozdrawiam

Pomogłem? Nie zapomnij dać soga

www.pajacyk.pl ----> Jeden click, jeden obiad ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Hmmm
Pomysl dobry
Trzeba sie zastanowic

Sog za podpowiedz poszedl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Fajna stronka Czorcia. Sog!
I pytanie do Ciebie. Czy organizuje sie zawody ,,Power" ale nie w wyciskaniu na plaskiej tylko w przysiadzie?? To drugie lepiej mi lezy :D

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-07-02 17:29:37

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12361
Dołączam się do pytania Rafalsky89'iego
Twoja stronka jest fantastyczna. Każda szkoła powinna zobaczyć tą stronkę i wprowadzać takie coś u siebie.Sog

/zdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1314
Czorcia7 SoG oczywiście, świetna stronka, powinna być bardziej wypromowana aby w innych szkołach mogli zobaczyć jak powinno się dbać o tężyzne fizyczną i w jaki sposób zaszczepiać młodzieży pasje do sportów silowych!

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna stronka

filmiki strongman tez
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Dzieki za mile komentarze!

Rafalsky89 i aleg -
na razie nie planuje zawodow w przysiadach.
Jest to konkurencja zbyt kontuzjogenna i dosyc trudna w sedziowaniu, ale pomysl jakis jest!


Mr.Figel -
staram sie ją wypromowac ale za bardzo nie wiem jak.
Może z czasem sama sie wypromuje


davidooo -
filmiki stare strasznie sa
Kiedys duzo szalałem na takim sprzęcie
teraz czasu mniej a obowiązkow coraz więcej


Sogi dla wszystkich ktorym wejda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23923
Swoja waga w przysiadzie, nie jest trudno technicznie uniesc wiec kontuzji mysle duzo by nie bylo Ale emocji sporo

Im trudniej
Tym łatwiej.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Policja,Bor

Następny temat

Czy picie alkocholu szkodzi cwiczeniu na siłowni???

electro
Polecane artykuły