Witam. Probuje sie dostac na AWF Wroclaw. Egzamin sprawnosciowy jest 6 lipca. Przedwczoraj zaczalem intensywny trening przygotowawczy lecz dostalem takich zakwasow ud i brzucha ze teraz ani jednego brzuszka nie zrobie. Sport uprawiam 2x w tygodniu a mianowicie pilke nozna.
Czy zakwasy mina do 6 lipca? Co polecacie na ich wyleczenie? Moze jakies leki?
Zmieniony przez - prosper w dniu 2009-06-30 21:24:50
Czy zakwasy mina do 6 lipca? Co polecacie na ich wyleczenie? Moze jakies leki?
Zmieniony przez - prosper w dniu 2009-06-30 21:24:50
Krzysztof Piekarz


).