Witam!!
Jak każdy pewnie wie, zbliża się lipiec i sierpień - okres wakacji. Mnie natomiast skończył sie animal pump oraz kreatyna ... zostały tylko aminokwasy AMINO 2000 :) ale to też w niezbyt dużej ilości.
Moje pytanie - czy kupować coś, skoro będę rzadziej ćwiczył teraz na siłowni? Jeżeli tak, to co, oraz jaką dietę zastosować tłuszczową? Węglowodanową? Jaką?
Jak każdy pewnie wie, zbliża się lipiec i sierpień - okres wakacji. Mnie natomiast skończył sie animal pump oraz kreatyna ... zostały tylko aminokwasy AMINO 2000 :) ale to też w niezbyt dużej ilości.
Moje pytanie - czy kupować coś, skoro będę rzadziej ćwiczył teraz na siłowni? Jeżeli tak, to co, oraz jaką dietę zastosować tłuszczową? Węglowodanową? Jaką?
Krzysztof Piekarz

