Łukasz
...
jestem w trakcie cyklu zwyklym mono + gainer + zma + carbo czy moge dowalic do tego nitrobolon 2 ??????
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
tylko to sa srodki do codziennej suplementacji, po prostu uzupełnienie diety, a nie tam jakies cykle na nich robic :)
Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!
...
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
...
moim zdaniem mozesz napewno bedzie lepszy niz mono ;p
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym,co
jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,↵co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
...
no i na kreatynie mono dobra ktos powie czy moge ten nitrobolon II zazycic teraz???
Łukasz
...
nie pisze głupot, kiedyś robiłem podobny cykl Nitrobolon + mono i efekt byl zadowalający
Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym,co
jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,↵co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
...
ja te mono odstawie bo i tak malo juz go mam i pociagne jakies 2 tyg nitrobolonem do konca cyklu jakies 3 tyg mam
Łukasz
...
pewno ze lepiej zrobic sobie cykl z nitrobolonem i kreatyna razem,wolna forma kreatyna w takim cyklu jest bardzo przydatna nie trzeba tylo nitro ladowac i ekonomiczniej wychodzi,ale jak robisz cykl na mono to badz cierpliwy i poczekaj sobie na nitro!!zrobisz jak chcesz!!wsumiie zalezy ktory to jest cykl w twoim przypadku!!!
bez sensu odstawiac mono
Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-06-16 21:13:14
Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-06-16 21:13:59
bez sensu odstawiac mono
Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-06-16 21:13:14
Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2009-06-16 21:13:59
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

