SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Miesnie klatki piersiowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Witam. chodze na silownie 5 miesiecy, i mam problem z miesniami klatki piersiowej z posrod wszystkich partii jest najslabiej rozwinieta wina to zlego wykonywania cwiczen , treningu czy moze tak ma byc ? ;) prosze o pomoc

Trening na klatke (max w wyciskaniu 75 kg moja masa 65 kg wiek 17)

wyciskanie na lawce plaskiej 14 12 10 8 8
skos w gore 4x12
skos w dol 4x12
rozpietki skos w gore 4x12
przenoszenie ciezaru za glowe 3x14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4261
brak efektow bo za bardzo ja katujesz

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
czyli ? zmiejszyc ilosc seri czy cwiczen ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4261
pocwicz tym planem 3 razy w tygodniu :
przysiady 3s
rdl 3s
wyciskanie plasko 3s
wioslowanie 3s
wyciskanie z klatki 3s
podciaganie podchwytem 3s

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
rdl ? a wioslowanie to nie na plecy ? Btw chodze 3 razy w tygodniu na silownie i mam plan KLATA TRIC PLECY BIC BARKI NOGI + a6w w domu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4261
rdl to martwy ciag ale na prostych nogach, tak wioslowanie to na plecy, podalem ci plan FBW gdzie na jednym treningu cwiczysz cale cialo, a6w jest zbedne poniewaz ksztaltuje ci sie tylko gorna czesc brzucha, na brzuch polecam: wznosy nog do pionu (swieca) i brzuszki do polowy. Twoj plan nie jest odpowiedni dla osoby z twoim stazem

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 236
za bardzo katujesz klate. Moim zdaniem starczy: wyciskanie na plaskiej, na skosnej i rozpietki (wszystko 4 serie 12,10,8,6 dodawaj ciezar po kazdej serii).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
dzieki za pomoc, a nie mozna dołozyc do a6w cwiczen na dolne miesnie brzucha ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
o klate to chodzi ci o miesnie czy o wyniki w podciaganiu??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 327
poprawka w wyciskaniu xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
hee;) chodzi mi o sam wyglad klatki, wyciskanie nie jest az tak najgorzej jak na moja mase i czas ktory chodze na silownie, lecz nie widac efektu w rozroscie klatki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Potrzebuje pomocy. Chcialbym wyrzezbic swoje cialo...

electro
Polecane artykuły