Witam. chodze na silownie 5 miesiecy, i mam problem z miesniami klatki piersiowej z posrod wszystkich partii jest najslabiej rozwinieta wina to zlego wykonywania cwiczen , treningu czy moze tak ma byc ? ;) prosze o pomoc
Trening na klatke (max w wyciskaniu 75 kg moja masa 65 kg wiek 17)
wyciskanie na lawce plaskiej 14 12 10 8 8
skos w gore 4x12
skos w dol 4x12
rozpietki skos w gore 4x12
przenoszenie ciezaru za glowe 3x14
Trening na klatke (max w wyciskaniu 75 kg moja masa 65 kg wiek 17)
wyciskanie na lawce plaskiej 14 12 10 8 8
skos w gore 4x12
skos w dol 4x12
rozpietki skos w gore 4x12
przenoszenie ciezaru za glowe 3x14
Krzysztof Piekarz