siema, planujemy jak co roku zorganizowac Mistrozstwa PWr w TS. pytanie brzmi czy ktos z tego forum bylby chetny wziac udzial - bo musimy okreslic czy warto robic zawody. nie chcemy tego robic dla 4-5 osob :)
zawody odbeda sie na stadionie olimpijskim lub w silowni PWr w budynku P-2 na ul. chelnoskiego. termin jest do dogadania.
od razu powiem, ze beda to raczej kolezenskie zawody. nie bedzie nagrod, jedynie jakies medale i dyplomy. moze jeszcze jakis puchar w OPEN bedzie ;) mozliwe ze bedzie nawet ciezko o obsluge do ciezarow, tak wiec pewnie sami to bedziemy musieli robic.
tak wiec oferuje towarzyskie spotkanie na ktorym podzwigamy kilogramy zeby sprawdzic kto jest silniejszy :)
nie wazne ile dzwigacie, nie wazne ile wazycie. jesli jestescie chetni przyjsc i sie sprawdzic to piszcie. im wiecej tym lepiej.
kto sie na to pisze? ;)
zawody odbeda sie na stadionie olimpijskim lub w silowni PWr w budynku P-2 na ul. chelnoskiego. termin jest do dogadania.
od razu powiem, ze beda to raczej kolezenskie zawody. nie bedzie nagrod, jedynie jakies medale i dyplomy. moze jeszcze jakis puchar w OPEN bedzie ;) mozliwe ze bedzie nawet ciezko o obsluge do ciezarow, tak wiec pewnie sami to bedziemy musieli robic.
tak wiec oferuje towarzyskie spotkanie na ktorym podzwigamy kilogramy zeby sprawdzic kto jest silniejszy :)
nie wazne ile dzwigacie, nie wazne ile wazycie. jesli jestescie chetni przyjsc i sie sprawdzic to piszcie. im wiecej tym lepiej.
kto sie na to pisze? ;)
Krzysztof Piekarz