Panowie,
jestem tu nowy i postanowiłem poprosić Was o opinie. Kończe właśnie redukcję - ubyło w sumie 12,5 kg w 8 tyg takze sie działo:) Teraz chciałbym ruszyć z ostrym treningiem i dobrą suplementacją i co najważniejsze odpowiednią dietą tak żeby przyszła masa a nie zbędny fat. Cykl ma trwać 7 tyg. Oto co planuję:
Man Clout
Man Orotine
Nox Pump Doriana
Bcaa Mega Caps Olimpu
Kaizen Whey Protein
Ewentualnie Tribulus
Mam kilka pytań:
1) Czy zestaw kreatyn będzie ok?
2) Jak dawkować Clouta z Orotine
3) Co jeszcze dorzucić z suplementacji?
Waże obecnie 92 kg, staż 3 lata, dość spora tendencja do łapania fatu
Z góry dzięki za pomoc i opinie
jestem tu nowy i postanowiłem poprosić Was o opinie. Kończe właśnie redukcję - ubyło w sumie 12,5 kg w 8 tyg takze sie działo:) Teraz chciałbym ruszyć z ostrym treningiem i dobrą suplementacją i co najważniejsze odpowiednią dietą tak żeby przyszła masa a nie zbędny fat. Cykl ma trwać 7 tyg. Oto co planuję:
Man Clout
Man Orotine
Nox Pump Doriana
Bcaa Mega Caps Olimpu
Kaizen Whey Protein
Ewentualnie Tribulus
Mam kilka pytań:
1) Czy zestaw kreatyn będzie ok?
2) Jak dawkować Clouta z Orotine
3) Co jeszcze dorzucić z suplementacji?
Waże obecnie 92 kg, staż 3 lata, dość spora tendencja do łapania fatu
Z góry dzięki za pomoc i opinie
W zdrowym ciele zdrowyc duch:)
Krzysztof Piekarz
a przed ów noxa doriana