Trening C15 (11.05.09)
Poprzedni trening https://www.sfd.pl/Go_Hard_/_Lightweight-t489308-s1.html#post10
1. Podrzut
16,5kg x 15
21,5kg x 15
26,5kg x 15
31,5kg x 15
36,5kg x 15 (ost. 34kg x 15)
2. Wiosło jednorącz
12,5kg x 15
17,5kg x 15
22,5kg x 15
27,5kg x 15
32,5kg x 15
37,5kg x 15
42,5kg x 15 (ost. 35kg x 15)
3. Pompki na poręczach
0kg x 15
5kg x 15
10kg x 15
15kg x 15 (ost. 10kg x 14)
1. Ostatnia seria ciezko troche, ale pewnie dlatego, ze skupialem sie na technice i na tym, zeby ciagnac bardziej po udach na poczatku. Jak mi to wychodzilo w pierwszych powtorzeniach, to pod koniec serii juz walczylem, zeby to tylko wyrzucic. W nastepnej serii bym 15 powt nie zrobil pewnie.
2. Poszlo w miare dobrze. Z trzymaniem plecow prosto nie bylo problemu, z chwytem maly, ale magnezja pomogla. Kolejna serie byc moze bym zrobil, bo zapas byl, ale brzuch mnie zaczal na******lac, wiec sobie darowalem.
3. Zrobilem inny progres co serie niz ostatnio i skonczylem na wiekszym ciezarze. Ostatnie 2 powt po krotkiej przerwie (z 15s), bo inaczej zostalbym z 13 powt.
Zmieniony przez - go hard w dniu 2009-05-11 20:10:00
Poprzedni trening https://www.sfd.pl/Go_Hard_/_Lightweight-t489308-s1.html#post10
1. Podrzut
16,5kg x 15
21,5kg x 15
26,5kg x 15
31,5kg x 15
36,5kg x 15 (ost. 34kg x 15)
2. Wiosło jednorącz
12,5kg x 15
17,5kg x 15
22,5kg x 15
27,5kg x 15
32,5kg x 15
37,5kg x 15
42,5kg x 15 (ost. 35kg x 15)
3. Pompki na poręczach
0kg x 15
5kg x 15
10kg x 15
15kg x 15 (ost. 10kg x 14)
1. Ostatnia seria ciezko troche, ale pewnie dlatego, ze skupialem sie na technice i na tym, zeby ciagnac bardziej po udach na poczatku. Jak mi to wychodzilo w pierwszych powtorzeniach, to pod koniec serii juz walczylem, zeby to tylko wyrzucic. W nastepnej serii bym 15 powt nie zrobil pewnie.
2. Poszlo w miare dobrze. Z trzymaniem plecow prosto nie bylo problemu, z chwytem maly, ale magnezja pomogla. Kolejna serie byc moze bym zrobil, bo zapas byl, ale brzuch mnie zaczal na******lac, wiec sobie darowalem.
3. Zrobilem inny progres co serie niz ostatnio i skonczylem na wiekszym ciezarze. Ostatnie 2 powt po krotkiej przerwie (z 15s), bo inaczej zostalbym z 13 powt.
Zmieniony przez - go hard w dniu 2009-05-11 20:10:00

Nie jest to jakis masakryczny skok, ale to nie jest moj glowny cel, bo gdyby byl, to bym trzymal diete i nia sie katowal. Jeszcze tydzien treningow i palne jakies podsumowanie ze zdjeciami z poczatkow treningow i z teraz. Sam nie wiem czy jest duza roznica czy nie, ale pewnie szalu nie bedzie, bo te kilka kg raczej zauwazalne nie bedzie. Ale jak juz mowilem: z masa mi sie nie spieszy. Waga ~76kg w zupelnosci mi wystarczy na dzien dzisiejszy i duuuuzo sily
