SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna w kapsułkach (za dużych)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32
Witam! Mam pytanie. Czy można otworzyć capsy kreatyny i wypić je z domieszką wody? Czy powinno się je po prostu łykać? Bo te capsy OLIMPA są gigantyczne... Ledwo przechodzą przez gardło :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25371
dokladnie po prostu lykac , jezeli chcesz rozrabiac to kup proch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32
Ale to zmienia postać rzeczy jeśli wypiję zawartość kapsułki z domieszką wody a nie połknę od razu całą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4758
Nie mozesz przełknąc bo masz w sobie blokade i tyle, przechyl głowe do góry, zapij woda i przełknij. Robiłem tak kiedys i jakos szło . Ale również i mozesz przesypac proch do szklanki z woda, wymieszac i wypic, bez problemu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32
Wiem właśnie że to głupia blokada ale jakoś nie mogę się jej pozbyć... Dzięki za rzeczową odpowiedź:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23191
musisz sie przemuc i wez pozadny lyk wody/napoju

ja tak po 10 takich megakapsow lykam na raz

Zmieniony przez - sapphireex w dniu 2009-05-08 19:20:06

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25371
kwestia wprawy i przyzwyczajenia hehe jak nie mozesz to dosypuj a nastepnym razem proszek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Możesz spokojnie wysypać zawartość kaps. i pić z wodą. Kapsułka sama w sobie nie posiada żadnych właściwości, które mają znaczenie dla suplementacji, jest to tylko kwestia wygody, którą nam dają. Jeżeli poważnie myślisz o tym sporcie i braniu suplementów, radzę Ci się do nich przyzwyczaić. Wsadź kaps. do ust, następnie popij ją sporą ilością wody, a nawet jej nie poczujesz, "trochę" czasu temu także miałem z tym problem, lecz to kwestia przyzwyczajenia, aktualnie bardziej nawet preferuję kasp. od prochu, są one o wiele wygodniejsze w użyciu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
heh z czasem to przejdzie

Zgadzam się z wypowiedzią wyżej.
Jednak mogę dodać że kapsółki to nie tylko wygoda ale równo odmierzona porcja...

Jeżeli poważnie myślisz o tym sporcie i braniu suplementów, radzę Ci się do nich przyzwyczaić.
no to ja radze się do igieł przyzwyczaić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
proch i to co masz w kapsulce to jest to samo.Wiec smialo mozesz wysypywac proch do wudy i pic nie ma zadnego problemu.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
mentos_ - ja nie muszę, nie mam kompleksów na punkcie moich wymiarów, jeszcze rosnę.
sebek1982 - "do wudy" - a to kac będzie

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-05-08 20:37:55

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYMATIZE Dyma-Burn X-Treme vs GAT Jet Fuel

Następny temat

Dylemacik :( NB+HP or HP+Massacra 2, pomozcie :)

electro
Polecane artykuły