Witam. Zostalem poproszony o zalozenie tego tematu przez kolege. Wiec zaczyna cykl z kreatyna, staz 8 miesiecy, wiek 21, dieta jest, Trening jest. Jest to jego pierwszy cykl wiec chce sie upewnic czy wszystko dobrze bedzie i ma pytanie co do wyboru kreatyny.
1. CellPump- czy to mono? Jesli nie to od niej nie mozna zaczynac?
2. Czy zwykle mono z Vitalmaxa 500g bedzie dobre?
3. cykl 6 tygodni.
4. dawkowanie 5g rano i 5 g po treningu.
pozdrawiam.
1. CellPump- czy to mono? Jesli nie to od niej nie mozna zaczynac?
2. Czy zwykle mono z Vitalmaxa 500g bedzie dobre?
3. cykl 6 tygodni.
4. dawkowanie 5g rano i 5 g po treningu.
pozdrawiam.
Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.
Krzysztof Piekarz