Nie prostuj łokci do końca
Jak na tylni to wg mnie zła pozycja bo widać że wyraznie prostujesz ciało.
Zrób to stojąc. łatwiej będzie.
Ja np jeszcze opieram głowe na ławce i wtedy mogę się skupić tylko na ruchu
W martwym jest wiele błędów, musisz bardziej "przysiąść" zaczynając ruch.
Pozdr.
Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-05-01 09:16:21
Jak na tylni to wg mnie zła pozycja bo widać że wyraznie prostujesz ciało.
Zrób to stojąc. łatwiej będzie.
Ja np jeszcze opieram głowe na ławce i wtedy mogę się skupić tylko na ruchu
W martwym jest wiele błędów, musisz bardziej "przysiąść" zaczynając ruch.
Pozdr.
Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-05-01 09:16:21