SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oreamnos/Dziennik- the appetite grows with what it feeds on(Bezpieczna MASA)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
za***iscie stary:) duzo filmow a to sieceni:) za rok mono ? idealnie

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wiec powodzenia trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wymyślaj z tą redukcją.

Jesteś strasznie chudy, nie masz z czego palić

Realizuj plan.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Pomasuj ze 2-3 miesiace...
Pamietaj, ze im wiecej miesnia, tym szybsza i skuteczniejsza redukcja. Na minusie kalorycznym i z masa aerobow nie ma mowy o przyscie miesni ! Tak, wiec skazujesz sie na dlugie meczarnie, aby osiagnac jakis niejasny cel(skora i kosci ??? ).
Wiem, ze po dlugiej redukcji czesto tak jest, ze mozna sie bac przysrostu wagi, popadac w psychozy itd,
Jednak mozna "rosnac" i nie zamieniac sie w misiaczka (zobacz na Rybasa, na przyklad)...
powozenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-19 08:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem spasiony

Ale wiem o co chodzi.
Chłopak tydzień był bez diety naszły go myśli że brzuch mu urósł, wogle zalał się i teraz znikąd zamierza palić fat (jeśli go wypali to zostanie sama skóra i kości).
Niestety takie myśli mnie też dopadały, nawet teraz ale grunt to realizowanie zaplanowanych celów.

Tak mają ludzie którzy przez większość życia wyglądali jak spasione świnie a teraz gdy udało sie schudnąć boją sie powrotu..

Zastanów się jeszcze nad tym,

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-05-19 08:55:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na klatke, barki i brzuch w domu przy użuciu ławeczki

Następny temat

przedramie, co do...?

WHEY premium