SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

14 Lat początki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 966
Zamiast rugby chyba bede jeździł na basen raz w tygodniu. A co sądzicie o urządzeniu zwanym wiosła? Bo kolega coś takiego posiada i mógłbym chyba czasami kożystać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
Wiosła - dobre ćwiczenie wytrzymałościowo-siłowe.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 966
Teraz mam kilka pytan o dnośnie biegania i nie tylko. Lepiej biegać na dłuzszą odległość bez odpoczynku czy często odpoczywać ale wsumie dłuzej biegać? Jeść po biegu czy przed? Czego wynikiem jest kolka? (czasami sie zdarza). czy powinno sie rozciągać sie po biegu?
I co daje worek i rękawice?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12479
Coś na temat kolki:

https://www.sfd.pl/Bieganie_-_kolka_-_wytrzymałość-t123266.html

A tutaj przykładowy plan treningowy dla biegania:

https://www.sfd.pl/Bieganie_-_kolka_-_wytrzymałość-t123266.html

Zmieniony przez - hakeem w dniu 2008-10-02 07:48:21

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2179
1. Lepiej biegać na dłuzszą odległość bez odpoczynku czy często odpoczywać ale wsumie dłuzej biegać
*co masz na mysli mowiac 'lepiej'?
inaczej trenuje sprinter, inaczej maratonczyk.
wszystko zalezy od celu
2. jesc przed treningiem i po. 5-6 posilkow dziennie, co 2,5-3h. posilek ok godziny-dwie przed treningiem,
kolejny moze byc bezposrednio po.
zalezy ile biegasz.
3. hakeem dobry chlopak,
skorzystaj z jego linkow.
pozdro dla niego :)
4. rozciagac mozesz sie kiedy chcesz.
lepiej przed biegiem.
5. I co daje worek i rękawice?
daje rekawice w worku
lub worek w rekawicach.
pytanie tendencyjne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 966
Dzieki. Miałem na myśli czy walenie i kopanie w worek ćwiczą np siłe ciosu albo coś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
mam 14 lat i tez chcialbym zaczac jakies cwiczenia silowe moze wie ktos jakie beda najodpowiedniejsze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2705
Mozna cwiczyc bice, barki, trice, motle, przedramiona. ale musisz uwazac na technike bo mozesz sie nabawic dysproporcji. polecam atlas cwiczen http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5425
"baw" sie hantlami :> wzmocnisz tylko bica :) moze głupie ale napewno siła pójdzie

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
@up

Ja dodam coś od siebie. Ja zacząłem mając 13 lat. Jechałem domatorem nieudolnie przez 8 miechów (brzuszki, pompki, a6w , abs2). Coś tam skoczyło. Następnie zapisałem się na siłkę - chodziłem 3 miechy. Siła - ok 50 na klatę, masa - 34 w bicu, 104 w klacie. Potem rękę złamałem i chodzę od 2 miechów na siłkę pod okiem fachowca. Siła - 90 na klatę by poszło, w łapie 35.5, w klacie 108. Są zagrożenia - mianowicie można "zakochać się w sobie". Ja taki byłem, lecz dzięki wypadkowi się zmieniłem.
Teraz planuję się zapisać na Krav Magę. Oczywiście wszelkiego rodzaju sporty zespołowe uprawiam, basen, biegam, kosz, no wszystko co można. Mój cel - dojść do GROM ' u / Anty terrorystów.
Możesz pójść w moje ślady.


pzdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat trening

Następny temat

Po 9 miesiącach FBW

electro
Polecane artykuły